RESET
Deň Čas Hala Kateǵoria Skupina Domáci Hostia Výsledok Detail Stream
23.8.2018 08:45 HANT aréna Ženy WC K1 Florbal Židenice Bäm Bääm Bääämmm 0:0 Detail
23.8.2018 09:30 HANT aréna Muži MH FBC Páv Piešťany KFK 4:4 Detail
23.8.2018 10:15 Športová hala Elán Muži MD FBC Došwich Milevsko EHS Skalica 2:2 Detail
23.8.2018 10:15 Športová hala Mladosť Ženy WD FBŠ SLAVIA Plzeň FRAM Ladies team 2:2 Detail
23.8.2018 10:15 HANT aréna Muži MF FBC Dragons Ružinov Bratislava Hell Riders 7:0 Detail
23.8.2018 10:15 Dom športu Muži MG Gykovy Stars FBK Ježci Rožmitál 5:6 Detail
23.8.2018 11:00 Športová hala Elán Ženy WA Wild Girls SKARPETY 0:5 Detail
23.8.2018 11:00 Športová hala Mladosť Muži MD T.B.C. LUCERN Králův Dvůr FbK Horní Suchá 3:0 Detail
23.8.2018 11:00 HANT aréna Muži MH FBC White Eagles Bratislava KAC Floorball 2:5 Detail
23.8.2018 11:00 Dom športu Ženy WB FBK Hornets Mútne iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava 1:2 Detail
23.8.2018 11:45 Športová hala Elán Ženy WA FbO Žochár Topoľčany - ženy Divoké stonožky 5:2 Detail
23.8.2018 11:45 Športová hala Mladosť Muži ME Blue Horses CVČ Žiar nad Hronom Pirátos 5:2 Detail
23.8.2018 11:45 HANT aréna Muži MF FLC LEMBERG TITANS Rimavská Sobota 3:5 Detail
23.8.2018 11:45 Dom športu Juniori JC PSN Tatran Střešovice FAT PIPE Maskantje Juniors 00 1:3 Detail
23.8.2018 12:30 Športová hala Elán Muži MA ŠK Victory Stars Dubnica Gürbetal RK 2:3 Detail
23.8.2018 12:30 Športová hala Mladosť Muži MC Bejvávalo CFC Iceberg-Fimiam 8:2 Detail
23.8.2018 12:30 HANT aréna Muži MG Flatterende Fællesskabere København Martanci 5:0 Detail
23.8.2018 12:30 Dom športu Juniori JA Peaches KEMP tým Tatran Střešovice 3:1 Detail
23.8.2018 13:15 Športová hala Elán Muži MB Radiátors Trnava Team Pomme de Terre 4:4 Detail
23.8.2018 13:15 Športová hala Mladosť Ženy WE FBK Eastern Wings Mičigen W.I.J.K. 4:3 Detail
23.8.2018 13:15 HANT aréna Ženy WD FBŠ SLAVIA Plzeň Pretty Women 3:3 Detail
23.8.2018 13:15 Dom športu Juniori JA Fbc Bleberries Modra Trash 1:5 Detail
23.8.2018 14:00 Športová hala Elán Muži MB ScreamersJunior KVP Spartak Floorball Milano 4:1 Detail
23.8.2018 14:00 Športová hala Mladosť Ženy WE Únětická 12° Tatran Střešovice NTS FK - ZŠ Nemšová 4:4 Detail
23.8.2018 14:00 HANT aréna Muži Elite EA FRAM floorball team Slovensko U19 4:5 Detail
23.8.2018 14:00 Dom športu Ženy WC CVCH Team 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:5 Detail
23.8.2018 14:45 Športová hala Elán Muži MA FBC Blueberries Modra Žltý Sneh Košice 2:7 Detail
23.8.2018 14:45 Športová hala Mladosť Muži ME Floor Maniacs Mělník FbO Žochár Topoľčany - muži 1:3 Detail
23.8.2018 14:45 Dom športu Ženy WB Fbo Florpédo Bratislava FBK Hornets Mútne 1:1 Detail
23.8.2018 15:00 HANT aréna Muži Elite EB Team Czechoslovakia Snipers Bratislava 3:6 Detail
23.8.2018 15:30 Športová hala Elán Juniori JB Yantar 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:4 Detail
23.8.2018 15:30 Športová hala Mladosť Muži MC FBC PANTHERS POHOŘELICE FBK Lokca 3:2 Detail
23.8.2018 15:30 Dom športu Ženy WB FBC TJ Jablonné nad Orlicí iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava 1:1 Detail
23.8.2018 16:00 HANT aréna Muži Elite EC Florbalový klub AS Trenčín muži Imanust 7:0 Detail
23.8.2018 16:15 Športová hala Elán Juniori JB Florbalový klub AS Trenčín juniori Snipers Bratislava 0:2 Detail
23.8.2018 16:15 Športová hala Mladosť Muži MD T.B.C. LUCERN Králův Dvůr FBC Došwich Milevsko 2:1 Detail
23.8.2018 16:15 Dom športu Juniori JC PSN Tatran Střešovice Tsunami Záhorská Bystrica U18 5:0 Detail
23.8.2018 17:00 Športová hala Elán Juniori JA Trash ŠK Lido Bratislava 6:1 Detail
23.8.2018 17:00 Športová hala Mladosť Muži MB Team Pomme de Terre Black Hawks Žilina 4:3 Detail
23.8.2018 17:00 HANT aréna Muži Elite EA iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava PSN Tatran Střešovice 1:3 Detail
23.8.2018 17:00 Dom športu Muži MA ŠK Victory Stars Dubnica FAT PIPE Maskantje Juniors muži 0:6 Detail
23.8.2018 17:45 Športová hala Elán Juniori JA Tatran Střešovice Fbc Bleberries Modra 4:5 Detail
23.8.2018 17:45 Športová hala Mladosť Ženy WE Únětická 12° Tatran Střešovice W.I.J.K. 7:0 Detail
23.8.2018 17:45 Dom športu Juniori JC Eastern wings Michalovce FAT PIPE Maskantje Juniors 00 2:7 Detail
23.8.2018 18:00 HANT aréna Muži Elite EB FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži FBK Nižná 5:1 Detail
23.8.2018 18:30 Športová hala Elán Ženy WA Wild Girls Divoké stonožky 2:1 Detail
23.8.2018 18:30 Športová hala Mladosť Muži MB ScreamersJunior KVP Radiátors Trnava 4:2 Detail
23.8.2018 18:30 Dom športu Muži ME Blue Horses Floor Maniacs Mělník 6:0 Detail
23.8.2018 19:00 HANT aréna Muži Elite EC ŠK Lido Prírodovedec FBK Spartak Hluk 2:2 Detail
23.8.2018 19:15 Športová hala Elán Ženy WD Phoenix Fireball SE FRAM Ladies team 2:4 Detail
23.8.2018 19:15 Športová hala Mladosť Muži MH FBC White Eagles Bratislava KFK 5:4 Detail
23.8.2018 19:15 Dom športu Ženy WC K1 Florbal Židenice CVCH Team 2:1 Detail
23.8.2018 20:00 Športová hala Elán Juniori JB Snipers Bratislava Yantar 4:0 Detail
23.8.2018 20:00 Športová hala Mladosť Muži MG Gykovy Stars Flatterende Fællesskabere København 3:2 Detail
23.8.2018 20:00 HANT aréna Muži Elite EA Slovensko U19 iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava 9:2 Detail
23.8.2018 20:00 Dom športu Muži MA FBC Blueberries Modra Gürbetal RK 2:7 Detail
23.8.2018 20:45 Športová hala Elán Muži MC Bejvávalo FBK Lokca 7:2 Detail
23.8.2018 20:45 Športová hala Mladosť Juniori JA Peaches KEMP tým ŠK Lido Bratislava 6:1 Detail
23.8.2018 20:45 Dom športu Muži MA Žltý Sneh Košice FAT PIPE Maskantje Juniors muži 1:2 Detail
23.8.2018 21:00 HANT aréna Muži Elite EB Team Czechoslovakia FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži 3:4 Detail
23.8.2018 21:30 Športová hala Mladosť Muži MB Spartak Floorball Milano Black Hawks Žilina 5:2 Detail
23.8.2018 21:30 Dom športu Muži MF FLC LEMBERG Hell Riders 2:2 Detail
23.8.2018 22:00 HANT aréna Muži Elite EC Florbalový klub AS Trenčín muži ŠK Lido Prírodovedec 5:1 Detail
24.8.2018 07:15 Športová hala Elán Muži MA FBC Blueberries Modra ŠK Victory Stars Dubnica 3:4 Detail
24.8.2018 07:15 Športová hala Mladosť Ženy WA SKARPETY FbO Žochár Topoľčany - ženy 3:1 Detail
24.8.2018 07:15 HANT aréna Muži MG Martanci FBK Ježci Rožmitál 0:5 Detail
24.8.2018 07:15 Dom športu Muži MF TITANS Rimavská Sobota FBC Dragons Ružinov Bratislava 3:5 Detail
24.8.2018 07:15 Telocvična lekárskej fakulty Starší žiaci SB DFA Nitra FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina starší žiaci 3:9 Detail
24.8.2018 08:00 Športová hala Elán Juniori JC Tsunami Záhorská Bystrica U18 Eastern wings Michalovce 3:3 Detail
24.8.2018 08:00 Športová hala Mladosť Juniori JA Trash Tatran Střešovice 6:5 Detail
24.8.2018 08:00 HANT aréna Muži Elite EA PSN Tatran Střešovice FRAM floorball team 4:5 Detail
24.8.2018 08:00 Dom športu Muži MD EHS Skalica FbK Horní Suchá 3:2 Detail
24.8.2018 08:00 Telocvična lekárskej fakulty Starší žiaci SA Snipers Bratislava Základná škola Seňa 507 5:0 Detail
24.8.2018 08:45 Športová hala Elán Juniori JB 1. SC TEMPISH Vítkovice Florbalový klub AS Trenčín juniori 6:1 Detail
24.8.2018 08:45 Športová hala Mladosť Muži ME FbO Žochár Topoľčany - muži CVČ Žiar nad Hronom Pirátos 4:3 Detail
24.8.2018 08:45 Dom športu Muži MC CFC Iceberg-Fimiam FBC PANTHERS POHOŘELICE 1:5 Detail
24.8.2018 08:45 Telocvična lekárskej fakulty Starší žiaci SA 1. SC Malacky 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:14 Detail
24.8.2018 08:45 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (B) SKB ŽS Dunajská Lužná ZŠ Fatranská Nitra 0:5 Detail
24.8.2018 09:00 HANT aréna Muži Elite EB FBK Nižná Snipers Bratislava 0:8 Detail
24.8.2018 09:30 Športová hala Elán Muži MB Black Hawks Žilina ScreamersJunior KVP 1:5 Detail
24.8.2018 09:30 Dom športu Ženy WD Pretty Women Phoenix Fireball SE 5:1 Detail
24.8.2018 09:30 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (G) SKD ZŠ G. Bethlena Nové Zámky ZŠ Skuteckého Gajary 4:0 Detail
24.8.2018 09:30 Telocvična lekárskej fakulty Floorball SK Liga (G) SKD ZŠ Staničná Košice ZŠ Skuteckého Gajary 0:5 Detail
24.8.2018 10:00 HANT aréna Muži Elite EC FBK Spartak Hluk Imanust 8:2 Detail
24.8.2018 10:15 Športová hala Elán Muži MA Gürbetal RK Žltý Sneh Košice 3:1 Detail
24.8.2018 10:15 Športová hala Mladosť Muži MH KAC Floorball FBC Páv Piešťany 2:1 Detail
24.8.2018 10:15 Dom športu Ženy WE NTS FK - ZŠ Nemšová FBK Eastern Wings Mičigen 5:0 Detail
24.8.2018 10:15 Telocvična lekárskej fakulty Dorastenci DA FAT PIPE Maskantje Juniors 03 T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 10:1 Detail
24.8.2018 10:15 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (G) SKC ZŠ Clementisova - Kysucké N. Mesto Osemročné gymnázium Partizánske 3:5 Detail
24.8.2018 11:00 Športová hala Elán Ženy WB Fbo Florpédo Bratislava FBC TJ Jablonné nad Orlicí 0:4 Detail
24.8.2018 11:00 Športová hala Mladosť Ženy WC 1. SC TEMPISH Vítkovice Bäm Bääm Bääämmm 9:1 Detail
24.8.2018 11:00 HANT aréna Muži Elite EA Slovensko U19 PSN Tatran Střešovice 2:4 Detail
24.8.2018 11:00 Dom športu Muži MD T.B.C. LUCERN Králův Dvůr EHS Skalica 2:2 Detail
24.8.2018 11:00 Telocvična lekárskej fakulty Dorastenci DA FLRBL TEAM Sokol Rudná 1:2 Detail
24.8.2018 11:00 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (B) SKA ZŠ Svrčinovec ZŠ H. Gavloviča Pruské 4:1 Detail
24.8.2018 11:45 Športová hala Elán Ženy WA Wild Girls FbO Žochár Topoľčany - ženy 1:4 Detail
24.8.2018 11:45 Športová hala Mladosť Muži MG Gykovy Stars Martanci 5:0 Detail
24.8.2018 11:45 Dom športu Muži MF Hell Riders TITANS Rimavská Sobota 2:7 Detail
24.8.2018 11:45 Telocvična lekárskej fakulty Starší žiaci SB ZŠ Hviezdoslavova Lipany DFA Nitra 16:0 Detail
24.8.2018 11:45 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (G) SKD ZŠ Staničná Košice ZŠ Spišské Bystré (G) 0:5 Detail
24.8.2018 12:00 HANT aréna Muži Elite EB Team Czechoslovakia FBK Nižná 7:8 Detail
24.8.2018 12:30 Športová hala Mladosť Juniori JA Peaches KEMP tým Fbc Bleberries Modra 4:3 Detail
24.8.2018 12:30 Dom športu Muži MC FBC PANTHERS POHOŘELICE Bejvávalo 4:3 Detail
24.8.2018 12:30 Telocvična lekárskej fakulty Dorastenci DB Mad dogs DFA Nitra 1:4 Detail
24.8.2018 12:30 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (B) SKA ZŠ Selce ZŠ Juh Vranov nad Topľou 9:7 Detail
24.8.2018 13:00 HANT aréna Muži Elite EC FBK Spartak Hluk Florbalový klub AS Trenčín muži 3:6 Detail
24.8.2018 13:15 Športová hala Elán Juniori JC Eastern wings Michalovce PSN Tatran Střešovice 2:9 Detail
24.8.2018 13:15 Športová hala Mladosť Muži MB Spartak Floorball Milano Radiátors Trnava 4:8 Detail
24.8.2018 13:15 Dom športu Ženy WD FBŠ SLAVIA Plzeň Phoenix Fireball SE 5:0 Detail
24.8.2018 13:15 Telocvična lekárskej fakulty Dorastenci DB Future by Floorball Academy FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina dorast 1:2 Detail
24.8.2018 13:15 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (G) SKC Osemročné gymnázium Partizánske ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen 4:3 Detail
24.8.2018 14:00 Športová hala Elán Muži MH FBC White Eagles Bratislava FBC Páv Piešťany 2:1 Detail
24.8.2018 14:00 Športová hala Mladosť Muži MB ScreamersJunior KVP Team Pomme de Terre 2:2 Detail
24.8.2018 14:00 HANT aréna Muži Elite EA FRAM floorball team iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava 6:4 Detail
24.8.2018 14:00 Dom športu Ženy WD FRAM Ladies team Pretty Women 1:4 Detail
24.8.2018 14:00 Telocvična lekárskej fakulty Muži MF FLC LEMBERG FBC Dragons Ružinov Bratislava 6:4 Detail
24.8.2018 14:00 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (B) SKB ZŠ Spišské Bytré ŽS Dunajská Lužná 5:0 Detail
24.8.2018 14:45 Športová hala Elán Juniori JC FAT PIPE Maskantje Juniors 00 Tsunami Záhorská Bystrica U18 4:0 Detail
24.8.2018 14:45 Športová hala Mladosť Juniori JA ŠK Lido Bratislava Tatran Střešovice 4:2 Detail
24.8.2018 14:45 Dom športu Ženy WE Únětická 12° Tatran Střešovice FBK Eastern Wings Mičigen 6:2 Detail
24.8.2018 14:45 Telocvična lekárskej fakulty Starší žiaci SA Snipers Bratislava 1. SC Malacky 2:1 Detail
24.8.2018 14:45 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (G) SKC ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen ZŠ Komenského Snina 4:1 Detail
24.8.2018 15:00 HANT aréna Muži Elite EB Snipers Bratislava FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži 1:2 Detail
24.8.2018 15:30 Športová hala Elán Muži ME Blue Horses FbO Žochár Topoľčany - muži 1:5 Detail
24.8.2018 15:30 Športová hala Mladosť Muži MA FAT PIPE Maskantje Juniors muži FBC Blueberries Modra 8:2 Detail
24.8.2018 15:30 Dom športu Ženy WE W.I.J.K. NTS FK - ZŠ Nemšová 0:7 Detail
24.8.2018 15:30 Telocvična lekárskej fakulty Starší žiaci SB Rookies by Floorball Academy FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina starší žiaci 4:1 Detail
24.8.2018 15:30 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (G) SKD ZŠ Staničná Košice ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 0:5 Detail
24.8.2018 16:00 HANT aréna Muži Elite EC Imanust ŠK Lido Prírodovedec 5:1 Detail
24.8.2018 16:15 Športová hala Elán Ženy WB iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava Fbo Florpédo Bratislava 3:0 Detail
24.8.2018 16:15 Športová hala Mladosť Juniori JB 1. SC TEMPISH Vítkovice Snipers Bratislava 3:3 Detail
24.8.2018 16:15 Dom športu Floorball SK Liga (B) SKB ZŠ Fatranská Nitra ZŠ T. Moussona Michalovce 2:8 Detail
24.8.2018 16:15 Telocvična lekárskej fakulty Dorastenci DA FAT PIPE Maskantje Juniors 03 Sokol Rudná 9:0 Detail
24.8.2018 16:15 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (G) SKC ZŠ Clementisova - Kysucké N. Mesto ZŠ Komenského Snina 0:3 Detail
24.8.2018 17:00 Športová hala Elán Muži ME CVČ Žiar nad Hronom Pirátos Floor Maniacs Mělník 4:2 Detail
24.8.2018 17:00 Športová hala Mladosť Juniori JA Peaches KEMP tým Trash 3:4 Detail
24.8.2018 17:00 HANT aréna Ženy WC K1 Florbal Židenice 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:1 Detail
24.8.2018 17:00 Dom športu Floorball SK Liga (B) SKA ZŠ H. Gavloviča Pruské ZŠ Juh Vranov nad Topľou 6:2 Detail
24.8.2018 17:00 Telocvična lekárskej fakulty Dorastenci DA T.B.C. LUCERN Králův Dvůr FLRBL TEAM 5:1 Detail
24.8.2018 17:00 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (G) SKD ZŠ Skuteckého Gajary ZŠ Spišské Bystré (G) 2:6 Detail
24.8.2018 17:45 Športová hala Elán Muži MH KFK KAC Floorball 5:10 Detail
24.8.2018 17:45 Športová hala Mladosť Ženy WB FBK Hornets Mútne FBC TJ Jablonné nad Orlicí 3:4 Detail
24.8.2018 17:45 HANT aréna Muži MG FBK Ježci Rožmitál Flatterende Fællesskabere København 1:2 Detail
24.8.2018 17:45 Dom športu Floorball SK Liga (B) SKA ZŠ Selce ZŠ Svrčinovec 1:3 Detail
24.8.2018 17:45 Telocvična lekárskej fakulty Starší žiaci SA 1. SC TEMPISH Vítkovice Základná škola Seňa 507 5:0 Detail
24.8.2018 17:45 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (G) SKC ZŠ Komenského Snina Osemročné gymnázium Partizánske 1:4 Detail
24.8.2018 18:30 Športová hala Elán Muži MB Radiátors Trnava Black Hawks Žilina 5:2 Detail
24.8.2018 18:30 Športová hala Mladosť Muži MA Gürbetal RK FAT PIPE Maskantje Juniors muži 2:4 Detail
24.8.2018 18:30 Dom športu Floorball SK Liga (B) SKB ZŠ T. Moussona Michalovce ŽS Dunajská Lužná 5:0 Detail
24.8.2018 18:30 ZŠ Ružová dolina Starší žiaci SB Rookies by Floorball Academy ZŠ Hviezdoslavova Lipany 6:3 Detail
24.8.2018 18:30 Telocvična lekárskej fakulty Dorastenci DB DFA Nitra FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina dorast 0:2 Detail
24.8.2018 19:15 Športová hala Elán Muži MB Team Pomme de Terre Spartak Floorball Milano 4:2 Detail
24.8.2018 19:15 Športová hala Mladosť Muži MA Žltý Sneh Košice ŠK Victory Stars Dubnica 3:0 Detail
24.8.2018 19:15 Dom športu Floorball SK Liga (B) SKB ZŠ Spišské Bytré ZŠ Fatranská Nitra 5:4 Detail
24.8.2018 19:15 Telocvična lekárskej fakulty Dorastenci DB Future by Floorball Academy Mad dogs 4:1 Detail
24.8.2018 19:15 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (G) SKC ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen ZŠ Clementisova - Kysucké N. Mesto 7:3 Detail
24.8.2018 20:00 Športová hala Elán Ženy WA Divoké stonožky SKARPETY 0:7 Detail
24.8.2018 20:00 Športová hala Mladosť Muži MC FBK Lokca CFC Iceberg-Fimiam 3:2 Detail
24.8.2018 20:00 Dom športu Floorball SK Liga (B) SKA ZŠ Selce ZŠ H. Gavloviča Pruské 3:3 Detail
24.8.2018 20:00 Telocvična lekárskej fakulty Ženy WC Bäm Bääm Bääämmm CVCH Team 1:2 Detail
24.8.2018 20:45 Športová hala Elán Muži MD FbK Horní Suchá FBC Došwich Milevsko 3:0 Detail
24.8.2018 20:45 Športová hala Mladosť Juniori JB Florbalový klub AS Trenčín juniori Yantar 4:5 Detail
24.8.2018 20:45 Dom športu Floorball SK Liga (B) SKB ZŠ T. Moussona Michalovce ZŠ Spišské Bytré 5:1 Detail
24.8.2018 20:45 Telocvična lekárskej fakulty Dorastenci DA FAT PIPE Maskantje Juniors 03 FLRBL TEAM 7:0 Detail
24.8.2018 21:30 Športová hala Elán Juniori JA Fbc Bleberries Modra ŠK Lido Bratislava 7:0 Detail
24.8.2018 21:30 Telocvična lekárskej fakulty Dorastenci DB Future by Floorball Academy DFA Nitra 6:0 Detail
25.8.2018 07:15 Športová hala Elán Starší žiaci SA Snipers Bratislava 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:11 Detail
25.8.2018 07:15 Športová hala Mladosť Starší žiaci SA Základná škola Seňa 507 1. SC Malacky 0:5 Detail
25.8.2018 07:15 Dom športu Dorastenci DA Sokol Rudná T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 3:3 Detail
25.8.2018 07:15 Telocvična lekárskej fakulty Starší žiaci SB Rookies by Floorball Academy DFA Nitra 11:2 Detail
25.8.2018 07:15 ZŠ Ružová dolina Dorastenci DB FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina dorast Mad dogs 10:0 Detail
25.8.2018 08:00 Telocvična lekárskej fakulty Starší žiaci SB FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina starší žiaci ZŠ Hviezdoslavova Lipany 4:3 Detail
25.8.2018 08:45 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (G) SKD ZŠ Spišské Bystré (G) ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 3:0 Detail
25.8.2018 09:30 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (B) SKA ZŠ Juh Vranov nad Topľou ZŠ Svrčinovec 4:8 Detail
Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu v rozpise. Na všetky prípadne zmeny budú tímy včas upozornené.