Meno Tím Kategória Góly Asistencie Body Trestné minúty
Adam Zubek 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Starší žiaci 9 19 28 0
Martin Gattnar 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Starší žiaci 19 9 28 0
Barbora Turanská ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen logo ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen Floorball SK Liga (G) 18 5 23 0
Maroš Sokirka ZŠ T. Moussona Michalovce logo ZŠ T. Moussona Michalovce Floorball SK Liga (B) 16 6 22 0
Šimon Batkovič Rookies by Floorball Academy logo Rookies by Floorball Academy Starší žiaci 9 12 21 0
Júlia Michaleková ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen logo ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen Floorball SK Liga (G) 10 9 19 0
Adam Palčinský 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Starší žiaci 15 4 19 0
Tomáš Vaško EHS Skalica logo EHS Skalica Muži 11 7 18 6
Tomáš Kvasnica FAT PIPE Maskantje Juniors 03 logo FAT PIPE Maskantje Juniors 03 Dorastenci 7 10 17 0
Samuel Hurajt ZŠ Hviezdoslavova Lipany logo ZŠ Hviezdoslavova Lipany Starší žiaci 8 8 16 2
Jakub Chaban ZŠ Selce logo ZŠ Selce Floorball SK Liga (B) 13 3 16 4
Milan Juhanyak Fbc Bleberries Modra logo Fbc Bleberries Modra Juniori 9 6 15 0
Alex Lazor Rookies by Floorball Academy logo Rookies by Floorball Academy Starší žiaci 13 2 15 4
Jirka Kroutil Bejvávalo logo Bejvávalo Muži 6 9 15 4
Ondřej Jankovský 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Starší žiaci 8 7 15 0
Lukáš Dubský Trash logo Trash Juniori 10 4 14 0
Simon Weiss Gürbetal RK logo Gürbetal RK Muži 3 11 14 0
Denis Ligas Bejvávalo logo Bejvávalo Muži 12 2 14 0
Marek Pázsiczký FAT PIPE Maskantje Juniors 03 logo FAT PIPE Maskantje Juniors 03 Dorastenci 10 4 14 0
Jakub Galia 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Starší žiaci 7 6 13 0
Matúš Poliak FAT PIPE Maskantje Juniors muži logo FAT PIPE Maskantje Juniors muži Muži 7 6 13 7
Dávid Danaj Bejvávalo logo Bejvávalo Muži 6 7 13 4
Patrik Šichman ZŠ Svrčinovec logo ZŠ Svrčinovec Floorball SK Liga (B) 9 4 13 0
Jan Brychta Sokol Rudná logo Sokol Rudná Dorastenci 8 5 13 4
Martin Valštín FBC Dragons Ružinov Bratislava  logo FBC Dragons Ružinov Bratislava Muži 10 3 13 0
Alexandra Švančarová NTS FK - ZŠ Nemšová logo NTS FK - ZŠ Nemšová Ženy 7 5 12 0
Peter Hrabčák Slovensko U19 logo Slovensko U19 Muži Elite 7 5 12 2
Jozef Patráš ZŠ Selce logo ZŠ Selce Floorball SK Liga (B) 9 3 12 4
Lucia Jelinková FRAM Ladies team logo FRAM Ladies team Ženy 7 5 12 4
František Šolc FAT PIPE Maskantje Juniors 03 logo FAT PIPE Maskantje Juniors 03 Dorastenci 8 4 12 0
Ondřej Papoušek PSN Tatran Střešovice logo PSN Tatran Střešovice Juniori 5 7 12 0
Dominik Hanzalík EHS Skalica logo EHS Skalica Muži 9 3 12 4
Michal Štefanec EHS Skalica logo EHS Skalica Muži 2 10 12 2
Nikola Drábeková Osemročné gymnázium Partizánske logo Osemročné gymnázium Partizánske Floorball SK Liga (G) 10 2 12 0
Manaure Russo Mendoza Team Pomme de Terre logo Team Pomme de Terre Muži 5 6 11 2
Samuel Sládečka ZŠ Fatranská Nitra logo ZŠ Fatranská Nitra Floorball SK Liga (B) 8 3 11 10
David Rühle KFK logo KFK Muži 6 5 11 0
Adam Kocián Trash logo Trash Juniori 6 5 11 11
Martin Šichman ZŠ Svrčinovec logo ZŠ Svrčinovec Floorball SK Liga (B) 9 2 11 0
Jakub Loskot FBK Ježci Rožmitál logo FBK Ježci Rožmitál Muži 8 3 11 0
Veronika Kopecká Únětická 12° Tatran Střešovice logo Únětická 12° Tatran Střešovice Ženy 8 3 11 2
Karel Ševčík 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Starší žiaci 6 5 11 0
Martin Eliáš T.B.C. LUCERN Králův Dvůr logo T.B.C. LUCERN Králův Dvůr Dorastenci 5 6 11 2
Jakub Seibert FAT PIPE Maskantje Juniors 03 logo FAT PIPE Maskantje Juniors 03 Dorastenci 8 3 11 6
Peter Moravec ZŠ T. Moussona Michalovce logo ZŠ T. Moussona Michalovce Floorball SK Liga (B) 8 3 11 8
Martin Kliment FAT PIPE Maskantje Juniors 03 logo FAT PIPE Maskantje Juniors 03 Dorastenci 6 5 11 0
Roman Faith FAT PIPE Maskantje Juniors 03 logo FAT PIPE Maskantje Juniors 03 Dorastenci 4 7 11 0
Karolína Marko Únětická 12° Tatran Střešovice logo Únětická 12° Tatran Střešovice Ženy 5 5 10 0
Tomáš Jančík Tatran Střešovice logo Tatran Střešovice Juniori 6 4 10 6
Tomáš Kvasnica(oc) FAT PIPE Maskantje Juniors 00 logo FAT PIPE Maskantje Juniors 00 Juniori 7 3 10 5
Vojtěch Wojnar PSN Tatran Střešovice logo PSN Tatran Střešovice Juniori 6 4 10 0
Andrej Rumanovský Radiátors Trnava logo Radiátors Trnava Muži 4 6 10 0
Richard Dluhoš FAT PIPE Maskantje Juniors muži logo FAT PIPE Maskantje Juniors muži Muži 8 2 10 2
Lukáš Řezanina Team Czechoslovakia logo Team Czechoslovakia Muži Elite 5 5 10 0
Michaela Žikavská Pretty Women logo Pretty Women Ženy 8 2 10 2
Michal Tošovský FBK Ježci Rožmitál logo FBK Ježci Rožmitál Muži 2 8 10 2
Stephane Pintus Team Pomme de Terre logo Team Pomme de Terre Muži 6 4 10 0
Kim Vávra FBK Ježci Rožmitál logo FBK Ježci Rožmitál Muži 6 4 10 8
Lucie Suchánková 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Ženy 5 5 10 0
Jakub Repka FAT PIPE Maskantje Juniors 03 logo FAT PIPE Maskantje Juniors 03 Dorastenci 4 6 10 4
Viktor Vogl EHS Skalica logo EHS Skalica Muži 5 5 10 4
Kristína Vyletelková NTS FK - ZŠ Nemšová logo NTS FK - ZŠ Nemšová Ženy 7 3 10 0
Lukas Rajnicek Spartak Floorball Milano logo Spartak Floorball Milano Muži 5 4 9 0
Richard Francl FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži Muži Elite 8 1 9 4
Ján Šatka ZŠ H. Gavloviča Pruské logo ZŠ H. Gavloviča Pruské Floorball SK Liga (B) 4 5 9 2
Peter Samel Team Pomme de Terre logo Team Pomme de Terre Muži 5 4 9 0
Tomáš Weiss Žltý Sneh Košice logo Žltý Sneh Košice Muži 8 1 9 2
Tatiana Kroláková ZŠ Spišské Bystré (G) logo ZŠ Spišské Bystré (G) Floorball SK Liga (G) 7 2 9 0
Matej Pavlák FAT PIPE Maskantje Juniors muži logo FAT PIPE Maskantje Juniors muži Muži 8 1 9 0
Natálie Houžvičková Únětická 12° Tatran Střešovice logo Únětická 12° Tatran Střešovice Ženy 5 4 9 0
Barbora Husková 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Ženy 5 4 9 2
Ján Blahuta TITANS Rimavská Sobota logo TITANS Rimavská Sobota Muži 4 5 9 4
Peter Pagac Spartak Floorball Milano logo Spartak Floorball Milano Muži 5 4 9 6
Tamuz Hader KFK logo KFK Muži 5 4 9 0
Michal Mašek T.B.C. LUCERN Králův Dvůr logo T.B.C. LUCERN Králův Dvůr Dorastenci 5 4 9 4
Adam Lešuk T.B.C. LUCERN Králův Dvůr logo T.B.C. LUCERN Králův Dvůr Dorastenci 7 2 9 0
Lukáš Blaszczyk FAT PIPE Maskantje Juniors 03 logo FAT PIPE Maskantje Juniors 03 Dorastenci 5 4 9 4
Milan Štěrba FBK Ježci Rožmitál logo FBK Ježci Rožmitál Muži 6 3 9 0
Maroš Kovaľ Imanust logo Imanust Muži Elite 6 3 9 2
Dan Peterek 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Starší žiaci 5 4 9 0
Daniel Alexander Jenčko ZŠ Juh Vranov nad Topľou logo ZŠ Juh Vranov nad Topľou Floorball SK Liga (B) 7 2 9 2
Lukáš Suchánek Tatran Střešovice logo Tatran Střešovice Juniori 4 5 9 4
Matej Vanta Radiátors Trnava logo Radiátors Trnava Muži 5 3 8 0
Filip Šenkýř FBC PANTHERS POHOŘELICE logo FBC PANTHERS POHOŘELICE Muži 4 4 8 4
Martin Zubo Bejvávalo logo Bejvávalo Muži 5 3 8 0
Erik Gavlák FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina dorast logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina dorast Dorastenci 5 3 8 2
Samuel Kerekeš FRAM floorball team logo FRAM floorball team Muži Elite 3 5 8 0
Christoph Haimburger KAC Floorball logo KAC Floorball Muži 7 1 8 0
Martin Krametter KAC Floorball logo KAC Floorball Muži 3 5 8 0
Lukáš Varga Žltý Sneh Košice logo Žltý Sneh Košice Muži 4 4 8 2
Martin Krchňáček FBK Spartak Hluk logo FBK Spartak Hluk Muži Elite 5 3 8 7
Michal Dombrovský Team Czechoslovakia logo Team Czechoslovakia Muži Elite 2 6 8 2
Nikola Domonkosová FRAM Ladies team logo FRAM Ladies team Ženy 7 1 8 0
Sebastian Rod PSN Tatran Střešovice logo PSN Tatran Střešovice Juniori 6 2 8 2
Barbora Spišiaková FRAM Ladies team logo FRAM Ladies team Ženy 4 4 8 0
František Blahovič FBC Blueberries Modra logo FBC Blueberries Modra Muži 5 3 8 2
Lukáš Miščík FRAM floorball team logo FRAM floorball team Muži Elite 6 2 8 0
Roland Schneeberger Gürbetal RK logo Gürbetal RK Muži 7 1 8 0
Lily Stern ZŠ G. Bethlena Nové Zámky logo ZŠ G. Bethlena Nové Zámky Floorball SK Liga (G) 5 3 8 2
Richard Cvacho FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina dorast logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina dorast Dorastenci 6 2 8 0
Terézia Zajacová NTS FK - ZŠ Nemšová logo NTS FK - ZŠ Nemšová Ženy 5 3 8 2
Kateřina Peterková 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Ženy 5 2 7 0
Lucie Želízková Únětická 12° Tatran Střešovice logo Únětická 12° Tatran Střešovice Ženy 2 5 7 2
Miriam Buková FRAM Ladies team logo FRAM Ladies team Ženy 5 2 7 0
Daniel Olekšák Rookies by Floorball Academy logo Rookies by Floorball Academy Starší žiaci 3 4 7 2
Alexandra Papšová Osemročné gymnázium Partizánske logo Osemročné gymnázium Partizánske Floorball SK Liga (G) 5 2 7 0
Vlastimil Skyčák ZŠ Svrčinovec logo ZŠ Svrčinovec Floorball SK Liga (B) 3 4 7 2
Timo Fischli Gürbetal RK logo Gürbetal RK Muži 3 4 7 6
Veronika Izraelová NTS FK - ZŠ Nemšová logo NTS FK - ZŠ Nemšová Ženy 2 5 7 2
Matus Gaura Spartak Floorball Milano logo Spartak Floorball Milano Muži 5 2 7 2
Barbora Suchánková 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Ženy 5 2 7 0
Dávid Janko FAT PIPE Maskantje Juniors 03 logo FAT PIPE Maskantje Juniors 03 Dorastenci 5 2 7 0
Jakub Meliš ScreamersJunior KVP logo ScreamersJunior KVP Muži 3 4 7 2
Michal Bačišin ZŠ Hviezdoslavova Lipany logo ZŠ Hviezdoslavova Lipany Starší žiaci 6 1 7 0
Ondřej Levý Tatran Střešovice logo Tatran Střešovice Juniori 2 5 7 2
Samuel Morvay Radiátors Trnava logo Radiátors Trnava Muži 2 5 7 4
Matěj Švarc PSN Tatran Střešovice logo PSN Tatran Střešovice Juniori 5 2 7 0
Jiří Hadamovský Tatran Střešovice logo Tatran Střešovice Juniori 6 1 7 2
Simon Šiška EHS Skalica logo EHS Skalica Muži 5 2 7 0
Matěj Vavroušek PSN Tatran Střešovice logo PSN Tatran Střešovice Juniori 4 3 7 0
Tomáš Turcsányi FAT PIPE Maskantje Juniors muži logo FAT PIPE Maskantje Juniors muži Muži 2 5 7 2
Eliška Planková 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Ženy 0 7 7 2
Matej Weber ScreamersJunior KVP logo ScreamersJunior KVP Muži 3 4 7 2
Martin Maslán FBK Lokca logo FBK Lokca Muži 7 0 7 0
Matúš Machara Florbalový klub AS Trenčín muži logo Florbalový klub AS Trenčín muži Muži Elite 3 4 7 2
René Bodnár Rookies by Floorball Academy logo Rookies by Floorball Academy Starší žiaci 4 3 7 2
Matúš Kubina ZŠ Selce logo ZŠ Selce Floorball SK Liga (B) 2 5 7 4
Samuel Drančák ZŠ T. Moussona Michalovce logo ZŠ T. Moussona Michalovce Floorball SK Liga (B) 1 6 7 2
Samuel Bognár ZŠ Juh Vranov nad Topľou logo ZŠ Juh Vranov nad Topľou Floorball SK Liga (B) 6 1 7 0
Tomáš Janča FBK Spartak Hluk logo FBK Spartak Hluk Muži Elite 4 3 7 0
Roman Yupko KFK logo KFK Muži 5 2 7 0
Jan Petrmichl T.B.C. LUCERN Králův Dvůr logo T.B.C. LUCERN Králův Dvůr Muži 2 5 7 0
Lenka Cupráková SKARPETY logo SKARPETY Ženy 2 5 7 0
Teodor Beriac FAT PIPE Maskantje Juniors 00 logo FAT PIPE Maskantje Juniors 00 Juniori 5 2 7 0
Miroslav Slovinec FBC Dragons Ružinov Bratislava  logo FBC Dragons Ružinov Bratislava Muži 3 4 7 0
Dominic Rohner Gürbetal RK logo Gürbetal RK Muži 3 3 6 0
Filip Rajnec ScreamersJunior KVP logo ScreamersJunior KVP Muži 3 3 6 0
Tomáš Otépka Bejvávalo logo Bejvávalo Muži 2 4 6 0
Dominic Rak Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Starší žiaci 5 1 6 0
Matúš Hamza ZŠ Fatranská Nitra logo ZŠ Fatranská Nitra Floorball SK Liga (B) 4 2 6 2
Martin Knutelský FAT PIPE Maskantje Juniors muži logo FAT PIPE Maskantje Juniors muži Muži 2 4 6 0
Martin Veneny FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži Muži Elite 2 4 6 0
Samuel Neděla 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Starší žiaci 2 4 6 0
Štefan Kandráč ZŠ Hviezdoslavova Lipany logo ZŠ Hviezdoslavova Lipany Starší žiaci 2 4 6 2
Peter Jach TITANS Rimavská Sobota logo TITANS Rimavská Sobota Muži 4 2 6 2
Jan Hotárek Bejvávalo logo Bejvávalo Muži 2 4 6 0
Pavol Luzar ZŠ Fatranská Nitra logo ZŠ Fatranská Nitra Floorball SK Liga (B) 4 2 6 12
Boris Andrišov ZŠ T. Moussona Michalovce logo ZŠ T. Moussona Michalovce Floorball SK Liga (B) 3 3 6 0
Ulrika Duľová SKARPETY logo SKARPETY Ženy 4 2 6 0
Martin Kubovič Imanust logo Imanust Muži Elite 4 2 6 2
Michal Pažák FRAM floorball team logo FRAM floorball team Muži Elite 4 2 6 2
Jakub Haša(oc) FAT PIPE Maskantje Juniors muži logo FAT PIPE Maskantje Juniors muži Muži 4 2 6 0
Peter Bezeg Slovensko U19 logo Slovensko U19 Muži Elite 5 1 6 0
Patrik Ondruš FbO Žochár Topoľčany - muži logo FbO Žochár Topoľčany - muži Muži 6 0 6 2
Martin Ballay ZŠ Fatranská Nitra logo ZŠ Fatranská Nitra Floorball SK Liga (B) 4 2 6 2
Michal Kročko FRAM floorball team logo FRAM floorball team Muži Elite 5 1 6 2
Michal Řehák Trash logo Trash Juniori 3 3 6 2
Lenka Dobrodejová Pretty Women logo Pretty Women Ženy 5 1 6 0
Ivan Tomčo Slovensko U19 logo Slovensko U19 Muži Elite 4 2 6 0
Denisa Hyršová 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Ženy 6 0 6 2
Tůma Josef Trash logo Trash Juniori 1 5 6 5
Jozef Lašák TITANS Rimavská Sobota logo TITANS Rimavská Sobota Muži 5 1 6 0
Karolína Kročilová Osemročné gymnázium Partizánske logo Osemročné gymnázium Partizánske Floorball SK Liga (G) 3 3 6 0
Matúš Gburík Rookies by Floorball Academy logo Rookies by Floorball Academy Starší žiaci 3 3 6 0
Jakub Malík FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina dorast logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina dorast Dorastenci 2 4 6 2
Patrik Mišák Florbalový klub AS Trenčín muži logo Florbalový klub AS Trenčín muži Muži Elite 4 2 6 0
Dominik Vinárek 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Starší žiaci 3 3 6 0
Juraj Matejka Florbalový klub AS Trenčín muži logo Florbalový klub AS Trenčín muži Muži Elite 3 3 6 0
Martin Kašlík FBC Dragons Ružinov Bratislava  logo FBC Dragons Ružinov Bratislava Muži 3 3 6 2
Samuel Habánek Tatran Střešovice logo Tatran Střešovice Juniori 3 3 6 0
Christián Kopecký Florbalový klub AS Trenčín muži logo Florbalový klub AS Trenčín muži Muži Elite 4 2 6 0
Jiří Procházka PSN Tatran Střešovice logo PSN Tatran Střešovice Juniori 2 4 6 0
Adam Škorec ZŠ Selce logo ZŠ Selce Floorball SK Liga (B) 0 6 6 0
Tomáš Marčák FAT PIPE Maskantje Juniors 00 logo FAT PIPE Maskantje Juniors 00 Juniori 3 3 6 0
Richard Míšek FAT PIPE Maskantje Juniors 00 logo FAT PIPE Maskantje Juniors 00 Juniori 4 2 6 2
Žaneta Reková Únětická 12° Tatran Střešovice logo Únětická 12° Tatran Střešovice Ženy 5 1 6 4
Christian Gasser Gürbetal RK logo Gürbetal RK Muži 1 4 5 2
Ema Paľúchová ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen logo ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen Floorball SK Liga (G) 3 2 5 0
Ondrej Bernát Future by Floorball Academy logo Future by Floorball Academy Dorastenci 3 2 5 8
Filip Píše PSN Tatran Střešovice logo PSN Tatran Střešovice Juniori 2 3 5 0
Marek Kassay Team Czechoslovakia logo Team Czechoslovakia Muži Elite 2 3 5 2
Stanislav Prokop Blue Horses  logo Blue Horses Muži 3 2 5 6
Jan Vojáček 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Juniori 3 2 5 0
Matej Sedliak Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Starší žiaci 2 3 5 0
Adam Hrabovský Fbc Bleberries Modra logo Fbc Bleberries Modra Juniori 3 2 5 0
Tobiáš Švancár ZŠ Svrčinovec logo ZŠ Svrčinovec Floorball SK Liga (B) 1 4 5 2
Richard Kovalčík FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina starší žiaci logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina starší žiaci Starší žiaci 2 3 5 2
Jáchym Kuběna 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Juniori 3 2 5 4
Filip Novotný 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Starší žiaci 2 3 5 0
Adam Sypták FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina dorast logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina dorast Dorastenci 3 2 5 2
Alex Kuna FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina starší žiaci logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina starší žiaci Starší žiaci 2 3 5 0
Mates Blahuta TITANS Rimavská Sobota logo TITANS Rimavská Sobota Muži 1 4 5 2
Kristína Haljaková NTS FK - ZŠ Nemšová logo NTS FK - ZŠ Nemšová Ženy 3 2 5 0
Alex Jaššo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina starší žiaci logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina starší žiaci Starší žiaci 4 1 5 0
Dušan Soušek Peaches KEMP tým logo Peaches KEMP tým Juniori 3 2 5 2
Magyar Petra Phoenix Fireball SE logo Phoenix Fireball SE Ženy 4 1 5 2
Matej Vyšnan Future by Floorball Academy logo Future by Floorball Academy Dorastenci 3 2 5 2
Jakub Mynář Peaches KEMP tým logo Peaches KEMP tým Juniori 4 1 5 0
Filip Apolen Radiátors Trnava logo Radiátors Trnava Muži 3 2 5 0
Matus Gajdos Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Muži Elite 4 1 5 0
Martin Pretl PSN Tatran Střešovice logo PSN Tatran Střešovice Juniori 4 1 5 0
Patrik Studenovský Trash logo Trash Juniori 3 2 5 2
Šimon Hatala Slovensko U19 logo Slovensko U19 Muži Elite 3 2 5 2
Nikolas Vizváry 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Starší žiaci 4 1 5 0
Jan Karásek Sokol Rudná logo Sokol Rudná Dorastenci 4 1 5 4
Mário Babulják ZŠ Svrčinovec logo ZŠ Svrčinovec Floorball SK Liga (B) 2 3 5 0
Kristína Čintalanová W.I.J.K. logo W.I.J.K. Ženy 4 1 5 0
Jonáš Mareš Tatran Střešovice logo Tatran Střešovice Juniori 5 0 5 0
Markéta Kolářová 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Ženy 3 2 5 4
Vojtěch Duda FBK Spartak Hluk logo FBK Spartak Hluk Muži Elite 4 1 5 0
Matěj Kodl T.B.C. LUCERN Králův Dvůr logo T.B.C. LUCERN Králův Dvůr Muži 4 1 5 2
Jan Kramář Gykovy Stars logo Gykovy Stars Muži 0 5 5 6
Patrícia Mária Dzurinová FBK Eastern Wings Mičigen logo FBK Eastern Wings Mičigen Ženy 5 0 5 2
Marek Šimíček FBK Spartak Hluk logo FBK Spartak Hluk Muži Elite 1 4 5 0
Marek Jelok Fbc Bleberries Modra logo Fbc Bleberries Modra Juniori 4 1 5 2
Kristýna Venclová FBC TJ Jablonné nad Orlicí logo FBC TJ Jablonné nad Orlicí Ženy 3 2 5 0
Tomáš Reguly FBK Nižná logo FBK Nižná Muži Elite 4 1 5 0
Jirka Štěpánek FAT PIPE Maskantje Juniors 00 logo FAT PIPE Maskantje Juniors 00 Juniori 3 2 5 0
Katarína Daňová NTS FK - ZŠ Nemšová logo NTS FK - ZŠ Nemšová Ženy 2 3 5 0
Daniel Hatala FbO Žochár Topoľčany - muži logo FbO Žochár Topoľčany - muži Muži 3 2 5 0
Lukáš Mráz EHS Skalica logo EHS Skalica Muži 2 3 5 6
Laura Javorková ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen logo ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen Floorball SK Liga (G) 1 4 5 0
Tomáš Jarý FBC PANTHERS POHOŘELICE logo FBC PANTHERS POHOŘELICE Muži 4 1 5 0
David rusnáček Black Hawks Žilina  logo Black Hawks Žilina Muži 2 3 5 2
Marián Kedzuch ZŠ Spišské Bytré logo ZŠ Spišské Bytré Floorball SK Liga (B) 4 1 5 2
Eva Barvíková 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Ženy 3 2 5 0
Lukáš Útis TITANS Rimavská Sobota logo TITANS Rimavská Sobota Muži 4 1 5 2
Tomáš Bezeg Future by Floorball Academy logo Future by Floorball Academy Dorastenci 5 0 5 2
SVYATOSLAV SABADASH FLC LEMBERG logo FLC LEMBERG Muži 3 2 5 2
Hoang loang david Pham thrung FAT PIPE Maskantje Juniors 03 logo FAT PIPE Maskantje Juniors 03 Dorastenci 2 3 5 4
Matejk Šatka ZŠ H. Gavloviča Pruské logo ZŠ H. Gavloviča Pruské Floorball SK Liga (B) 3 2 5 4
Tomáš Navrátil PSN Tatran Střešovice logo PSN Tatran Střešovice Muži Elite 3 2 5 2
Marco Machovič Slovensko U19 logo Slovensko U19 Muži Elite 2 3 5 0
Richard Macko ZŠ T. Moussona Michalovce logo ZŠ T. Moussona Michalovce Floorball SK Liga (B) 3 1 4 4
Tényi Anna Phoenix Fireball SE logo Phoenix Fireball SE Ženy 3 1 4 0
Veronika Dobrodejová Pretty Women logo Pretty Women Ženy 1 3 4 4
Vladimír Gramblička Imanust logo Imanust Muži Elite 2 2 4 0
Branislav Petruš FAT PIPE Maskantje Juniors 00 logo FAT PIPE Maskantje Juniors 00 Juniori 1 3 4 0
Lukáš Nôta FBC White Eagles Bratislava logo FBC White Eagles Bratislava Muži 3 1 4 0
Petra Šajbenová FRAM Ladies team logo FRAM Ladies team Ženy 2 2 4 0
Marek Šiška Radiátors Trnava logo Radiátors Trnava Muži 3 1 4 2
Peter Školník Fbc Bleberries Modra logo Fbc Bleberries Modra Juniori 2 2 4 2
Veronika Paňková FRAM Ladies team logo FRAM Ladies team Ženy 1 3 4 0
Kateřina Svobodová Únětická 12° Tatran Střešovice logo Únětická 12° Tatran Střešovice Ženy 2 2 4 4
Barbora Gáborová Pretty Women logo Pretty Women Ženy 2 2 4 0
TARAS MELKO FLC LEMBERG logo FLC LEMBERG Muži 1 3 4 0
Jakub Grich FAT PIPE Maskantje Juniors 00 logo FAT PIPE Maskantje Juniors 00 Juniori 1 3 4 0
Samuel Harach CVČ Žiar nad Hronom Pirátos  logo CVČ Žiar nad Hronom Pirátos Muži 2 2 4 4
Samuel Jančo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži Muži Elite 1 3 4 0
Michaela Krivulčíková FRAM Ladies team logo FRAM Ladies team Ženy 2 2 4 4
Nikola Staňková FBŠ SLAVIA Plzeň logo FBŠ SLAVIA Plzeň Ženy 3 1 4 0
Tomáš Straka FBC PANTHERS POHOŘELICE logo FBC PANTHERS POHOŘELICE Muži 3 1 4 6
Tomáš Petruška ZŠ Hviezdoslavova Lipany logo ZŠ Hviezdoslavova Lipany Starší žiaci 2 2 4 4
Roman Faith(oc) FAT PIPE Maskantje Juniors 00 logo FAT PIPE Maskantje Juniors 00 Juniori 4 0 4 0
Alexandra Glasová 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Ženy 2 2 4 0
Jakub Ondrák Gykovy Stars logo Gykovy Stars Muži 3 1 4 2
Matěj Bušek Trash logo Trash Juniori 3 1 4 0
Tomáš Balej T.B.C. LUCERN Králův Dvůr logo T.B.C. LUCERN Králův Dvůr Muži 1 3 4 0
Patrik Pacek FLRBL TEAM logo FLRBL TEAM Dorastenci 3 1 4 0
Ema Tóthová ZŠ G. Bethlena Nové Zámky logo ZŠ G. Bethlena Nové Zámky Floorball SK Liga (G) 2 2 4 0
Barbora Marková FBC TJ Jablonné nad Orlicí logo FBC TJ Jablonné nad Orlicí Ženy 4 0 4 0
Richard Orviský FBC Páv Piešťany logo FBC Páv Piešťany Muži 1 3 4 0
Jakub Michalec Florbalový klub AS Trenčín juniori logo Florbalový klub AS Trenčín juniori Juniori 2 2 4 0
Klára Grossová SKARPETY logo SKARPETY Ženy 2 2 4 2
Julie Faťunová Únětická 12° Tatran Střešovice logo Únětická 12° Tatran Střešovice Ženy 3 1 4 0
Patrik Svoboda T.B.C. LUCERN Králův Dvůr logo T.B.C. LUCERN Králův Dvůr Muži 1 3 4 2
Marko Šíma Rookies by Floorball Academy logo Rookies by Floorball Academy Starší žiaci 2 2 4 4
Štefan Sloboda Flatterende Fællesskabere København logo Flatterende Fællesskabere København Muži 4 0 4 0
Jakub Kordík Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Juniori 3 1 4 0
Róbert Futák ŠK Lido Bratislava logo ŠK Lido Bratislava Juniori 2 2 4 4
Matěj Horák PSN Tatran Střešovice logo PSN Tatran Střešovice Juniori 2 2 4 0
Michal Jančo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina dorast logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina dorast Dorastenci 4 0 4 0
Marek Macura PSN Tatran Střešovice logo PSN Tatran Střešovice Juniori 2 2 4 0
Petr Husťák PSN Tatran Střešovice logo PSN Tatran Střešovice Muži Elite 2 2 4 0
Jakub Vitek Tsunami Záhorská Bystrica U18 logo Tsunami Záhorská Bystrica U18 Juniori 4 0 4 0
Daniel Matloch FbK Horní Suchá logo FbK Horní Suchá Muži 3 1 4 4
Tamara Točeková SKARPETY logo SKARPETY Ženy 3 1 4 0
Jiří Mráček FbK Horní Suchá logo FbK Horní Suchá Muži 3 1 4 0
Jakub Neděla 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Juniori 3 1 4 0
Adrián Blaško ZŠ Selce logo ZŠ Selce Floorball SK Liga (B) 1 3 4 6
Martin Fitoš FBC White Eagles Bratislava logo FBC White Eagles Bratislava Muži 2 2 4 0
Filip Šajty Fbc Bleberries Modra logo Fbc Bleberries Modra Juniori 1 3 4 0
Vojtěch Klápa PSN Tatran Střešovice logo PSN Tatran Střešovice Juniori 3 1 4 2
Viktorie Martináková 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Ženy 2 2 4 0
Roman Chovan Tsunami Záhorská Bystrica U18 logo Tsunami Záhorská Bystrica U18 Juniori 3 1 4 0
Tomáš Fait T.B.C. LUCERN Králův Dvůr logo T.B.C. LUCERN Králův Dvůr Muži 3 1 4 0
Alexander Kalles KAC Floorball logo KAC Floorball Muži 3 1 4 2
Dmytro Krushkov KFK logo KFK Muži 2 2 4 2
Oliver Daňuš Future by Floorball Academy logo Future by Floorball Academy Dorastenci 3 1 4 6
Anežka Viplerová Únětická 12° Tatran Střešovice logo Únětická 12° Tatran Střešovice Ženy 2 2 4 2
Matúš Gajdoš (OC) Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Juniori 0 4 4 4
Julie Volkmannová FBŠ SLAVIA Plzeň logo FBŠ SLAVIA Plzeň Ženy 3 1 4 0
Roman Čepel Žltý Sneh Košice logo Žltý Sneh Košice Muži 2 2 4 0
Aneta Nachtmanová FBŠ SLAVIA Plzeň logo FBŠ SLAVIA Plzeň Ženy 1 3 4 0
Timotej Jarina FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina dorast logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina dorast Dorastenci 1 3 4 0
Šimon Ellinger Florbalový klub AS Trenčín muži logo Florbalový klub AS Trenčín muži Muži Elite 3 1 4 0
Peter Secansky Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Muži Elite 0 4 4 0
Oleh Burai Yantar logo Yantar Juniori 1 3 4 4
Jan Mikolášek Blue Horses  logo Blue Horses Muži 2 2 4 0
Ivan Yaremij Yantar logo Yantar Juniori 4 0 4 0
Samuel Laudon FbO Žochár Topoľčany - muži logo FbO Žochár Topoľčany - muži Muži 1 3 4 2
Timotej Smutný FbO Žochár Topoľčany - muži logo FbO Žochár Topoľčany - muži Muži 2 2 4 0
Lukáš Kráľ FbO Žochár Topoľčany - muži logo FbO Žochár Topoľčany - muži Muži 1 3 4 2
Michal Miške Team Czechoslovakia logo Team Czechoslovakia Muži Elite 3 1 4 0
Juraj Doležal CVČ Žiar nad Hronom Pirátos  logo CVČ Žiar nad Hronom Pirátos Muži 1 3 4 0
Vojtěch Travinský 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Juniori 1 3 4 2
Petra Gešová iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava logo iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava Ženy 2 2 4 0
Marko Pauhof Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Muži Elite 1 3 4 2
Michal Koller Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Muži Elite 3 1 4 0
Martin Mlýnek FBC PANTHERS POHOŘELICE logo FBC PANTHERS POHOŘELICE Muži 1 3 4 4
Adriána Pienčaková iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava logo iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava Ženy 1 3 4 0
Bohumil Piskáček PSN Tatran Střešovice logo PSN Tatran Střešovice Juniori 1 3 4 0
Lukáš Mižák ZŠ T. Moussona Michalovce logo ZŠ T. Moussona Michalovce Floorball SK Liga (B) 4 0 4 4
Matej Kán Black Hawks Žilina  logo Black Hawks Žilina Muži 3 1 4 0
Maroš Sokirka Eastern wings Michalovce logo Eastern wings Michalovce Juniori 3 1 4 0
Martin Daňo ZŠ H. Gavloviča Pruské logo ZŠ H. Gavloviča Pruské Floorball SK Liga (B) 4 0 4 4
Jan Nydegger Gürbetal RK logo Gürbetal RK Muži 3 1 4 0
Tadeáš Zelený Tatran Střešovice logo Tatran Střešovice Juniori 3 1 4 2
Tamara Ilošvajová ZŠ Spišské Bystré (G) logo ZŠ Spišské Bystré (G) Floorball SK Liga (G) 3 1 4 0
Tomáš Carvan Trash logo Trash Juniori 2 2 4 0
Martin Krejčí Tatran Střešovice logo Tatran Střešovice Juniori 3 1 4 0
Matuš Cifraniš Eastern wings Michalovce logo Eastern wings Michalovce Juniori 2 2 4 2
Jindřich Závodný FBK Ježci Rožmitál logo FBK Ježci Rožmitál Muži 1 3 4 0
Jan Pražák Sokol Rudná logo Sokol Rudná Dorastenci 1 3 4 0
Kamil Navrátil FRAM floorball team logo FRAM floorball team Muži Elite 2 2 4 4
Pascal Brunner Gürbetal RK logo Gürbetal RK Muži 3 1 4 0
Kateřina Šnebergrová FBŠ SLAVIA Plzeň logo FBŠ SLAVIA Plzeň Ženy 1 2 3 2
Martin Formánek EHS Skalica logo EHS Skalica Muži 2 1 3 0
Kamil Kandráč ZŠ Hviezdoslavova Lipany logo ZŠ Hviezdoslavova Lipany Starší žiaci 2 1 3 2
Igor Rac Spartak Floorball Milano logo Spartak Floorball Milano Muži 2 1 3 2
Milko Kostovič TITANS Rimavská Sobota logo TITANS Rimavská Sobota Muži 1 2 3 4
Simona Pohorelcová Pretty Women logo Pretty Women Ženy 1 2 3 0
Martin Bútora DFA Nitra logo DFA Nitra Starší žiaci 2 1 3 2
Jakub Byrtus Gykovy Stars logo Gykovy Stars Muži 2 1 3 0
Dominika Sádecká FRAM Ladies team logo FRAM Ladies team Ženy 0 3 3 0
Elisa Černáková ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen logo ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen Floorball SK Liga (G) 1 2 3 0
Jáchym Syrovátko T.B.C. LUCERN Králův Dvůr logo T.B.C. LUCERN Králův Dvůr Muži 2 1 3 4
Martin Ciho Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Muži Elite 2 1 3 0
Jakub Trenčan FBC Dragons Ružinov Bratislava  logo FBC Dragons Ružinov Bratislava Muži 3 0 3 2
Ondřej Fous PSN Tatran Střešovice logo PSN Tatran Střešovice Juniori 2 1 3 0
Lukáš Laštík FBK Nižná logo FBK Nižná Muži Elite 2 1 3 0
MARIAN HRABOVYK FLC LEMBERG logo FLC LEMBERG Muži 1 2 3 0
Adam Sabol FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina starší žiaci logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina starší žiaci Starší žiaci 3 0 3 0
Ondřej Štěrba FBK Ježci Rožmitál logo FBK Ježci Rožmitál Muži 0 3 3 2
Jakub Klačko FBC White Eagles Bratislava logo FBC White Eagles Bratislava Muži 1 2 3 0
Jakub Guľvaš Eastern wings Michalovce logo Eastern wings Michalovce Juniori 2 1 3 0
Dominik Vrábeľ FRAM floorball team logo FRAM floorball team Muži Elite 0 3 3 2
Jozef Jakubják ScreamersJunior KVP logo ScreamersJunior KVP Muži 3 0 3 0
Andreas Pfeifer KAC Floorball logo KAC Floorball Muži 0 3 3 2
Samuel Bábik Florbalový klub AS Trenčín juniori logo Florbalový klub AS Trenčín juniori Juniori 3 0 3 0
Martin Mazán FbO Žochár Topoľčany - muži logo FbO Žochár Topoľčany - muži Muži 2 1 3 0
David Radošovský 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Juniori 2 1 3 0
David Leskovský Imanust logo Imanust Muži Elite 2 1 3 2
Kristýna Mikysková FBC TJ Jablonné nad Orlicí logo FBC TJ Jablonné nad Orlicí Ženy 2 1 3 0
Kryštof Kříž Sokol Rudná logo Sokol Rudná Dorastenci 3 0 3 2
Peter Rauch Eastern wings Michalovce logo Eastern wings Michalovce Juniori 1 2 3 0
Tomáš Ujhelyi EHS Skalica logo EHS Skalica Muži 1 2 3 2
Lenka Přerostová FBŠ SLAVIA Plzeň logo FBŠ SLAVIA Plzeň Ženy 3 0 3 0
Terézia Kamenská ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen logo ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen Floorball SK Liga (G) 0 3 3 0
Jozef Feltovič ZŠ Hviezdoslavova Lipany logo ZŠ Hviezdoslavova Lipany Starší žiaci 1 2 3 0
Zuzana Bródyová FBK Hornets Mútne logo FBK Hornets Mútne Ženy 2 1 3 0
Jiří Ošlejšek Bejvávalo logo Bejvávalo Muži 3 0 3 2
Martina Ďurďáková iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava logo iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava Ženy 0 3 3 2
Michal Benčurik FBC Blueberries Modra logo FBC Blueberries Modra Muži 3 0 3 0
Peter Blažej ŠK Victory Stars Dubnica logo ŠK Victory Stars Dubnica Muži 3 0 3 2
Ondřej Hašek FbK Horní Suchá logo FbK Horní Suchá Muži 2 1 3 0
Kryštof Sedláček Trash logo Trash Juniori 2 1 3 0
Ladislav Kováč Žltý Sneh Košice logo Žltý Sneh Košice Muži 1 2 3 5
Ondřej Klička Trash logo Trash Juniori 2 1 3 0
Michal Nový T.B.C. LUCERN Králův Dvůr logo T.B.C. LUCERN Králův Dvůr Muži 3 0 3 0
Lenka Lenčéšová Pretty Women logo Pretty Women Ženy 3 0 3 0
Kristýna Vágnerová FBC TJ Jablonné nad Orlicí logo FBC TJ Jablonné nad Orlicí Ženy 2 1 3 0
Matěj Gabriel 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Starší žiaci 3 0 3 0
Gregor Zadrobilek TITANS Rimavská Sobota logo TITANS Rimavská Sobota Muži 1 2 3 2
Marek Vojáček Sokol Rudná logo Sokol Rudná Dorastenci 2 1 3 0
Daniel Baránek FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži Muži Elite 2 1 3 0
Eduard Tóth FAT PIPE Maskantje Juniors muži logo FAT PIPE Maskantje Juniors muži Muži 2 1 3 7
Samuel Ševčík Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Juniori 2 1 3 0
Ema Magdolénová Osemročné gymnázium Partizánske logo Osemročné gymnázium Partizánske Floorball SK Liga (G) 1 2 3 0
Martin Bujaki FAT PIPE Maskantje Juniors muži logo FAT PIPE Maskantje Juniors muži Muži 1 2 3 2
Bystrík Fodor Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Juniori 3 0 3 0
Michal Šteinhübel Imanust logo Imanust Muži Elite 1 2 3 2
Karel Horký T.B.C. LUCERN Králův Dvůr logo T.B.C. LUCERN Králův Dvůr Muži 2 1 3 2
Filip Drgoňa ZŠ Fatranská Nitra logo ZŠ Fatranská Nitra Floorball SK Liga (B) 3 0 3 6
Jakub Drexler Blue Horses  logo Blue Horses Muži 2 1 3 0
Hotz Evelin Phoenix Fireball SE logo Phoenix Fireball SE Ženy 2 1 3 0
Simona Chomová ZŠ Komenského Snina logo ZŠ Komenského Snina Floorball SK Liga (G) 3 0 3 0
Peter Dobrovodský Imanust logo Imanust Muži Elite 1 2 3 6
Patrik Bajnok iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava logo iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava Muži Elite 2 1 3 0
David Zeman T.B.C. LUCERN Králův Dvůr logo T.B.C. LUCERN Králův Dvůr Dorastenci 0 3 3 0
Michal Pechanec ZŠ H. Gavloviča Pruské logo ZŠ H. Gavloviča Pruské Floorball SK Liga (B) 1 2 3 2
Roman Kozej FAT PIPE Maskantje Juniors 00 logo FAT PIPE Maskantje Juniors 00 Juniori 1 2 3 2
Zbyšek Piták PSN Tatran Střešovice logo PSN Tatran Střešovice Muži Elite 0 3 3 0
Patrik Vasiľ Slovensko U19 logo Slovensko U19 Muži Elite 2 1 3 0
Daniel Jevčák ZŠ Juh Vranov nad Topľou logo ZŠ Juh Vranov nad Topľou Floorball SK Liga (B) 1 2 3 0
Tereza Mikulová 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Ženy 2 1 3 2
Marián Galovič FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži Muži Elite 3 0 3 0
Pavel Pulec Blue Horses  logo Blue Horses Muži 3 0 3 0
Teodor Beriac(oc) FAT PIPE Maskantje Juniors muži logo FAT PIPE Maskantje Juniors muži Muži 0 3 3 0
Marek Pázsiczký(oc) FAT PIPE Maskantje Juniors 00 logo FAT PIPE Maskantje Juniors 00 Juniori 1 2 3 0
Božena Juricová Wild Girls logo Wild Girls Ženy 2 1 3 0
Andriy Martunyk FLC LEMBERG logo FLC LEMBERG Muži 3 0 3 0
Tomáš Pichner Blue Horses  logo Blue Horses Muži 2 1 3 0
Adrian Samm KAC Floorball logo KAC Floorball Muži 2 1 3 0
IHOR HRABOVYK FLC LEMBERG logo FLC LEMBERG Muži 2 1 3 0
Jaroslav Málus FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži Muži Elite 1 2 3 0
Šimon Šmajda Slovensko U19 logo Slovensko U19 Muži Elite 1 2 3 2
Eliška Pešavová FBC TJ Jablonné nad Orlicí logo FBC TJ Jablonné nad Orlicí Ženy 2 1 3 2
Branislav Kalafut FAT PIPE Maskantje Juniors muži logo FAT PIPE Maskantje Juniors muži Muži 1 2 3 0
Marie Gabrisová FBC TJ Jablonné nad Orlicí logo FBC TJ Jablonné nad Orlicí Ženy 1 2 3 2
Jakub Kapustík FAT PIPE Maskantje Juniors 00 logo FAT PIPE Maskantje Juniors 00 Juniori 0 3 3 0
Lukáš Tinavský Peaches KEMP tým logo Peaches KEMP tým Juniori 2 1 3 2
Jiří Šťovíček Peaches KEMP tým logo Peaches KEMP tým Juniori 2 1 3 0
Sára Sámelová FbO Žochár Topoľčany - ženy logo FbO Žochár Topoľčany - ženy Ženy 2 1 3 0
Miroslava Kšenzuláková FBK Hornets Mútne logo FBK Hornets Mútne Ženy 1 2 3 0
Sandro Baumann Gürbetal RK logo Gürbetal RK Muži 2 1 3 0
Tomáš Bohovecký ZŠ Hviezdoslavova Lipany logo ZŠ Hviezdoslavova Lipany Starší žiaci 2 1 3 0
Michal Hrín FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži Muži Elite 1 2 3 0
Vojtěch Bartošek Gykovy Stars logo Gykovy Stars Muži 1 2 3 4
Július Helbich EHS Skalica logo EHS Skalica Muži 2 1 3 2
Vojtěch Janeček Peaches KEMP tým logo Peaches KEMP tým Juniori 0 3 3 0
Samuel Virga Slovensko U19 logo Slovensko U19 Muži Elite 2 1 3 0
Kateřina Rybínová Únětická 12° Tatran Střešovice logo Únětická 12° Tatran Střešovice Ženy 2 1 3 2
Klárka Zavodančíková FBK Hornets Mútne logo FBK Hornets Mútne Ženy 3 0 3 0
Tom Riley Sokol Rudná logo Sokol Rudná Dorastenci 0 3 3 8
Martin Osuský Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Starší žiaci 2 0 2 2
Radim Jílek FBK Spartak Hluk logo FBK Spartak Hluk Muži Elite 1 1 2 0
Matúš Fogoš Rookies by Floorball Academy logo Rookies by Floorball Academy Starší žiaci 2 0 2 0
Filip Jusko ZŠ Hviezdoslavova Lipany logo ZŠ Hviezdoslavova Lipany Starší žiaci 1 1 2 4
Jakub Haša FAT PIPE Maskantje Juniors 00 logo FAT PIPE Maskantje Juniors 00 Juniori 1 1 2 0
Ondřej Glogar 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Starší žiaci 0 2 2 0
Matejk Strecký FLRBL TEAM logo FLRBL TEAM Dorastenci 0 2 2 2
Monika Pokorádiová ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen logo ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen Floorball SK Liga (G) 1 1 2 0
Karolína Moravcová 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Ženy 1 1 2 0
Filip Kmeť 1. SC Malacky logo 1. SC Malacky Starší žiaci 2 0 2 0
Klára Zelinková Únětická 12° Tatran Střešovice logo Únětická 12° Tatran Střešovice Ženy 1 1 2 0
Sebastián Sojka Future by Floorball Academy logo Future by Floorball Academy Dorastenci 0 2 2 0
Artur Samoilyk Yantar logo Yantar Juniori 2 0 2 0
Sabina Mikysková FBC TJ Jablonné nad Orlicí logo FBC TJ Jablonné nad Orlicí Ženy 1 1 2 0
Filip Pavlík Florbalový klub AS Trenčín juniori logo Florbalový klub AS Trenčín juniori Juniori 0 2 2 2
Ján Šuška FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina starší žiaci logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina starší žiaci Starší žiaci 1 1 2 0
Nazar Kyrnytskyi Yantar logo Yantar Juniori 0 2 2 0
Ondrej Kubinec Fbc Bleberries Modra logo Fbc Bleberries Modra Juniori 1 1 2 0
Juraj Heyder FBC Dragons Ružinov Bratislava  logo FBC Dragons Ružinov Bratislava Muži 1 1 2 0
Petra Brandová Únětická 12° Tatran Střešovice logo Únětická 12° Tatran Střešovice Ženy 1 1 2 0
Pavel Kopecký Sokol Rudná logo Sokol Rudná Dorastenci 2 0 2 2
Matej Novosad Tsunami Záhorská Bystrica U18 logo Tsunami Záhorská Bystrica U18 Juniori 0 2 2 2
Matyáš Poch Tatran Střešovice logo Tatran Střešovice Juniori 1 1 2 0
Vera Gebert Bäm Bääm Bääämmm logo Bäm Bääm Bääämmm Ženy 2 0 2 0
Romana Gogová FbO Žochár Topoľčany - ženy logo FbO Žochár Topoľčany - ženy Ženy 2 0 2 0
Filip Robotka Floor Maniacs Mělník logo Floor Maniacs Mělník Muži 1 1 2 7
Matúš Štupák Black Hawks Žilina  logo Black Hawks Žilina Muži 0 2 2 0
Viktória Bobotová FRAM Ladies team logo FRAM Ladies team Ženy 2 0 2 0
Adam Přib Tatran Střešovice logo Tatran Střešovice Juniori 1 1 2 0
Bruce Willis Radiátors Trnava logo Radiátors Trnava Muži 2 0 2 0
Alex Fabian iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava logo iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava Muži Elite 0 2 2 0
Tomáš Nožina iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava logo iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava Muži Elite 1 1 2 0
Peter Tokarský FRAM floorball team logo FRAM floorball team Muži Elite 2 0 2 2
Adrián Szabo FRAM floorball team logo FRAM floorball team Muži Elite 1 1 2 0
Sebastian Štora 1. SC Malacky logo 1. SC Malacky Starší žiaci 2 0 2 0
Jakub Klempa 1. SC Malacky logo 1. SC Malacky Starší žiaci 1 1 2 4
Marcel Petrík ŠK Lido Bratislava logo ŠK Lido Bratislava Juniori 2 0 2 2
Romanka Vrábeľová FBK Eastern Wings Mičigen logo FBK Eastern Wings Mičigen Ženy 0 2 2 0
Peter Mack KAC Floorball logo KAC Floorball Muži 1 1 2 0
Milan Mašurka FbK Horní Suchá logo FbK Horní Suchá Muži 0 2 2 0
Peter Steller Tsunami Záhorská Bystrica U18 logo Tsunami Záhorská Bystrica U18 Juniori 1 1 2 0
Matúš Tomaškovič FbO Žochár Topoľčany - muži logo FbO Žochár Topoľčany - muži Muži 0 2 2 0
David Konečný T.B.C. LUCERN Králův Dvůr logo T.B.C. LUCERN Králův Dvůr Muži 0 2 2 0
Marek Kelbel Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Starší žiaci 1 1 2 0
Šimon Ondrašík ZŠ H. Gavloviča Pruské logo ZŠ H. Gavloviča Pruské Floorball SK Liga (B) 1 1 2 0
Ivana Hrehušová iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava logo iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava Ženy 2 0 2 0
Karolína Pernecká ZŠ Skuteckého Gajary logo ZŠ Skuteckého Gajary Floorball SK Liga (G) 1 1 2 0
Alexandra Darášová ZŠ Skuteckého Gajary logo ZŠ Skuteckého Gajary Floorball SK Liga (G) 2 0 2 0
Aurel Brand ZŠ Juh Vranov nad Topľou logo ZŠ Juh Vranov nad Topľou Floorball SK Liga (B) 2 0 2 0
Marek Šuba ZŠ H. Gavloviča Pruské logo ZŠ H. Gavloviča Pruské Floorball SK Liga (B) 2 0 2 0
Oliver Gelien 1. SC Malacky logo 1. SC Malacky Starší žiaci 0 2 2 2
Roman Cibik Spartak Floorball Milano logo Spartak Floorball Milano Muži 0 2 2 0
Patrik Mikulaj FBK Nižná logo FBK Nižná Muži Elite 0 2 2 2
Samuel Desat DFA Nitra logo DFA Nitra Dorastenci 0 2 2 2
Jozef Strýček ZŠ Svrčinovec logo ZŠ Svrčinovec Floorball SK Liga (B) 1 1 2 0
Anna Bajtošová SKARPETY logo SKARPETY Ženy 0 2 2 2
Zuzana Majtánová SKARPETY logo SKARPETY Ženy 1 1 2 0
Dominik Žilka ŠK Lido Prírodovedec logo ŠK Lido Prírodovedec Muži Elite 0 2 2 0
Sebastian Šmíd Sokol Rudná logo Sokol Rudná Dorastenci 1 1 2 0
Matej Leško Žltý Sneh Košice logo Žltý Sneh Košice Muži 1 1 2 2
Bohumil Jeník ZŠ Spišské Bytré logo ZŠ Spišské Bytré Floorball SK Liga (B) 1 1 2 4
Michal Staňo FBK Ježci Rožmitál logo FBK Ježci Rožmitál Muži 1 1 2 4
Monika Drugdová ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen logo ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen Floorball SK Liga (G) 1 1 2 0
Vladimír Lacena DFA Nitra logo DFA Nitra Dorastenci 2 0 2 0
Viliam Knap Team Czechoslovakia logo Team Czechoslovakia Muži Elite 2 0 2 0
Milan Beneš Floor Maniacs Mělník logo Floor Maniacs Mělník Muži 2 0 2 0
Samuel Gajdoš ZŠ Juh Vranov nad Topľou logo ZŠ Juh Vranov nad Topľou Floorball SK Liga (B) 1 1 2 2
Marek Kolba ZŠ Spišské Bytré logo ZŠ Spišské Bytré Floorball SK Liga (B) 2 0 2 0
Samo Dávidek Florbalový klub AS Trenčín muži logo Florbalový klub AS Trenčín muži Muži Elite 0 2 2 2
Peter Luzar ZŠ Fatranská Nitra logo ZŠ Fatranská Nitra Floorball SK Liga (B) 1 1 2 4
Juraj Kukla 1. SC Malacky logo 1. SC Malacky Starší žiaci 0 2 2 0
Daniel Tychtl FbK Horní Suchá logo FbK Horní Suchá Muži 2 0 2 2
Richard Dean Anderson Radiátors Trnava logo Radiátors Trnava Muži 2 0 2 0
Matthias Hachen Gürbetal RK logo Gürbetal RK Muži 2 0 2 2
Ondrej Kusenda Florbalový klub AS Trenčín muži logo Florbalový klub AS Trenčín muži Muži Elite 1 1 2 0
Jan Bulderbergs PSN Tatran Střešovice logo PSN Tatran Střešovice Juniori 1 1 2 2
Zuzana Aľušíková ZŠ Komenského Snina logo ZŠ Komenského Snina Floorball SK Liga (G) 1 1 2 0
František Čejka FBK Ježci Rožmitál logo FBK Ježci Rožmitál Muži 2 0 2 0
Benedikt Šulc Floor Maniacs Mělník logo Floor Maniacs Mělník Muži 0 2 2 2
Michaela Balátová FbO Žochár Topoľčany - ženy logo FbO Žochár Topoľčany - ženy Ženy 1 1 2 0
Jozef Káčer ŠK Victory Stars Dubnica logo ŠK Victory Stars Dubnica Muži 1 1 2 2
Barbora Strečanská FbO Žochár Topoľčany - ženy logo FbO Žochár Topoľčany - ženy Ženy 2 0 2 0
Filip Smutný Peaches KEMP tým logo Peaches KEMP tým Juniori 1 1 2 0
Marek Kalivoda ŠK Lido Bratislava logo ŠK Lido Bratislava Juniori 2 0 2 0
Michaela Krajčová FbO Žochár Topoľčany - ženy logo FbO Žochár Topoľčany - ženy Ženy 0 2 2 2
Vanessa Vičanová FbO Žochár Topoľčany - ženy logo FbO Žochár Topoľčany - ženy Ženy 2 0 2 0
Žaneta Nedvědická Divoké stonožky logo Divoké stonožky Ženy 0 2 2 0
Peter Klapita Florbalový klub AS Trenčín muži logo Florbalový klub AS Trenčín muži Muži Elite 1 1 2 0
David Sedliak CVČ Žiar nad Hronom Pirátos  logo CVČ Žiar nad Hronom Pirátos Muži 1 1 2 0
Patrick Buday Spartak Floorball Milano logo Spartak Floorball Milano Muži 1 1 2 0
VITALII CHERNOUSOV FLC LEMBERG logo FLC LEMBERG Muži 1 1 2 2
Lukáš Jelínek ŠK Victory Stars Dubnica logo ŠK Victory Stars Dubnica Muži 1 1 2 5
Erik Brezani Black Hawks Žilina  logo Black Hawks Žilina Muži 2 0 2 0
Vít Ides Peaches KEMP tým logo Peaches KEMP tým Juniori 1 1 2 4
Peter Heleš Florbalový klub AS Trenčín muži logo Florbalový klub AS Trenčín muži Muži Elite 1 1 2 0
Michal Vico ŠK Lido Prírodovedec logo ŠK Lido Prírodovedec Muži Elite 2 0 2 0
Adam Brniak FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina starší žiaci logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina starší žiaci Starší žiaci 1 1 2 0
Samuel Šútora FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina starší žiaci logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina starší žiaci Starší žiaci 1 1 2 2
Samuel Krajči ŠK Victory Stars Dubnica logo ŠK Victory Stars Dubnica Muži 0 2 2 0
Dávid Rybár FBC Blueberries Modra logo FBC Blueberries Modra Muži 0 2 2 2
Helena Böhmová FBŠ SLAVIA Plzeň logo FBŠ SLAVIA Plzeň Ženy 1 1 2 0
Ivo Smida DFA Nitra logo DFA Nitra Starší žiaci 2 0 2 0
Vojtěch Vandrol 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Juniori 2 0 2 0
Daniela Kvasková SKARPETY logo SKARPETY Ženy 1 1 2 0
Michal Korček FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina starší žiaci logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina starší žiaci Starší žiaci 1 1 2 0
Paul Detroyat Team Pomme de Terre logo Team Pomme de Terre Muži 1 1 2 0
Katarína Marcinková SKARPETY logo SKARPETY Ženy 2 0 2 0
Filip Petřík Peaches KEMP tým logo Peaches KEMP tým Juniori 1 1 2 0
Václav Strouhal FBC Došwich Milevsko logo FBC Došwich Milevsko Muži 2 0 2 0
Jan Tůma PSN Tatran Střešovice logo PSN Tatran Střešovice Muži Elite 2 0 2 0
Kevin Vella Team Pomme de Terre logo Team Pomme de Terre Muži 2 0 2 2
Tomáš Kaleta Blue Horses  logo Blue Horses Muži 1 1 2 0
Katarína Cerchlanová Wild Girls logo Wild Girls Ženy 0 2 2 0
Lubomír Krenar Bejvávalo logo Bejvávalo Muži 0 2 2 0
Aneta Lisová Únětická 12° Tatran Střešovice logo Únětická 12° Tatran Střešovice Ženy 1 1 2 0
Michal Franek FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži Muži Elite 1 1 2 2
Jiří Dědič Peaches KEMP tým logo Peaches KEMP tým Juniori 1 1 2 0
Matúš Ringer ŠK Lido Prírodovedec logo ŠK Lido Prírodovedec Muži Elite 1 1 2 0
Patrik Paulikovič ŠK Lido Prírodovedec logo ŠK Lido Prírodovedec Muži Elite 1 1 2 0
Matej Noga CVČ Žiar nad Hronom Pirátos  logo CVČ Žiar nad Hronom Pirátos Muži 2 0 2 0
Branislav Hamar Eastern wings Michalovce logo Eastern wings Michalovce Juniori 1 1 2 2
Martin Riman Fbc Bleberries Modra logo Fbc Bleberries Modra Juniori 0 2 2 0
Zdenka Hrabalová Divoké stonožky logo Divoké stonožky Ženy 0 2 2 0
Tim Matencio Team Pomme de Terre logo Team Pomme de Terre Muži 1 1 2 2
Jakub Seibert(oc) FAT PIPE Maskantje Juniors 00 logo FAT PIPE Maskantje Juniors 00 Juniori 2 0 2 2
Marek Papak FBK Lokca logo FBK Lokca Muži 0 2 2 0
Lukáš Blizňák FBK Spartak Hluk logo FBK Spartak Hluk Muži Elite 1 1 2 0
Marianna Kapustová CVCH Team logo CVCH Team Ženy 2 0 2 2
Matěj Kubíček FAT PIPE Maskantje Juniors 00 logo FAT PIPE Maskantje Juniors 00 Juniori 0 2 2 0
Martin Kupec iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava logo iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava Muži Elite 2 0 2 4
Jelisejs Kuznetsov KFK logo KFK Muži 1 1 2 0
Andrej Čiba ŠK Lido Bratislava logo ŠK Lido Bratislava Juniori 0 2 2 0
Lars Leuthold Gürbetal RK logo Gürbetal RK Muži 0 2 2 2
Michael Kočandrle PSN Tatran Střešovice logo PSN Tatran Střešovice Muži Elite 2 0 2 0
Michal Liszkay iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava logo iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava Muži Elite 0 2 2 0
Thomas Nussbaum Gürbetal RK logo Gürbetal RK Muži 1 1 2 2
Patrik Ťapák iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava logo iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava Muži Elite 2 0 2 0
Viktória Melušová FbO Žochár Topoľčany - ženy logo FbO Žochár Topoľčany - ženy Ženy 0 2 2 0
Jaroslav Žilinec FBK Lokca logo FBK Lokca Muži 0 2 2 2
Tomáš Jurica Tsunami Záhorská Bystrica U18 logo Tsunami Záhorská Bystrica U18 Juniori 1 1 2 2
Jakub Votava T.B.C. LUCERN Králův Dvůr logo T.B.C. LUCERN Králův Dvůr Muži 0 2 2 2
Klaudia Robová SKARPETY logo SKARPETY Ženy 1 1 2 2
Petra Kňažková Pretty Women logo Pretty Women Ženy 2 0 2 2
Tomas Matula Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Muži Elite 0 2 2 0
František Kurimai FBC PANTHERS POHOŘELICE logo FBC PANTHERS POHOŘELICE Muži 1 1 2 2
Matus Lipcak Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Muži Elite 2 0 2 2
Dávid Gondek Slovensko U19 logo Slovensko U19 Muži Elite 0 2 2 0
Branislav Sokirka Slovensko U19 logo Slovensko U19 Muži Elite 0 2 2 2
David Staněk FBC Došwich Milevsko logo FBC Došwich Milevsko Muži 1 1 2 2
Martin Miec Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Muži Elite 2 0 2 2
Pavel Sysel Gykovy Stars logo Gykovy Stars Muži 2 0 2 0
Patrik Filipak Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Muži Elite 2 0 2 0
Šimon Bučko Slovensko U19 logo Slovensko U19 Muži Elite 1 1 2 0
Erik Slusny Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Muži Elite 1 1 2 4
Gabriela Gálová FBK Eastern Wings Mičigen logo FBK Eastern Wings Mičigen Ženy 1 1 2 0
Jakub Trgala FBC Dragons Ružinov Bratislava  logo FBC Dragons Ružinov Bratislava Muži 0 2 2 0
Michal Bugár FBC Páv Piešťany logo FBC Páv Piešťany Muži 1 1 2 0
Magdalena Kolářová FBŠ SLAVIA Plzeň logo FBŠ SLAVIA Plzeň Ženy 2 0 2 2
Dominik Németh FRAM floorball team logo FRAM floorball team Muži Elite 0 2 2 0
Pavol Pompa Black Hawks Žilina  logo Black Hawks Žilina Muži 2 0 2 0
Dominik Mayrobnig KAC Floorball logo KAC Floorball Muži 1 1 2 0
Tomáš Svetlík FBC Páv Piešťany logo FBC Páv Piešťany Muži 0 2 2 0
Tomáš Gurbaľ Žltý Sneh Košice logo Žltý Sneh Košice Muži 0 2 2 0
Michal Pazderka FBC Páv Piešťany logo FBC Páv Piešťany Muži 2 0 2 0
Stefan Smaniotto ScreamersJunior KVP logo ScreamersJunior KVP Muži 1 1 2 0
Thomas Sterniczky KAC Floorball logo KAC Floorball Muži 1 1 2 0
Samuel Kelemen Slovensko U19 logo Slovensko U19 Muži Elite 1 1 2 0
Sabrina Moravcová 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Ženy 1 1 2 0
Jana Horáková Divoké stonožky logo Divoké stonožky Ženy 2 0 2 0
Daniella Mihályiová W.I.J.K. logo W.I.J.K. Ženy 1 1 2 2
Ondrej Pašuth FBC Dragons Ružinov Bratislava  logo FBC Dragons Ružinov Bratislava Muži 0 2 2 2
Andrea Vaseková iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava logo iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava Ženy 1 1 2 0
Vlad Homych CFC Iceberg-Fimiam logo CFC Iceberg-Fimiam Muži 2 0 2 4
Vanessa Kučerová iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava logo iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava Ženy 2 0 2 0
Dominika Serdelová FBK Hornets Mútne logo FBK Hornets Mútne Ženy 1 1 2 0
Tomas Chvala Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Muži Elite 1 1 2 0
Alex Pavlikovský Tsunami Záhorská Bystrica U18 logo Tsunami Záhorská Bystrica U18 Juniori 0 2 2 0
Alexandra Kocurova Pretty Women logo Pretty Women Ženy 0 2 2 4
František Bartoš FBC Dragons Ružinov Bratislava  logo FBC Dragons Ružinov Bratislava Muži 0 2 2 0
Viktor Vošček Tsunami Záhorská Bystrica U18 logo Tsunami Záhorská Bystrica U18 Juniori 0 2 2 0
Dominik Blahyj CVČ Žiar nad Hronom Pirátos  logo CVČ Žiar nad Hronom Pirátos Muži 1 1 2 0
Filip Šajty (OC) FBC Blueberries Modra logo FBC Blueberries Modra Muži 1 1 2 0
Šimon Choma Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Starší žiaci 0 1 1 0
Jonáš Kůra Peaches KEMP tým logo Peaches KEMP tým Juniori 0 1 1 0
OLEH HDAKOVYCH FLC LEMBERG logo FLC LEMBERG Muži 0 1 1 0
Radim Baláž Gykovy Stars logo Gykovy Stars Muži 1 0 1 0
Peter Preťo Florbalový klub AS Trenčín juniori logo Florbalový klub AS Trenčín juniori Juniori 0 1 1 0
Nikola Křemenáková FBŠ SLAVIA Plzeň logo FBŠ SLAVIA Plzeň Ženy 0 1 1 4
Martin Lauko Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Starší žiaci 1 0 1 4
Arthur Tarasiuk CFC Iceberg-Fimiam logo CFC Iceberg-Fimiam Muži 0 1 1 0
Ladislav Hubacek Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Muži Elite 0 1 1 0
Ján Žúbor FBC Dragons Ružinov Bratislava  logo FBC Dragons Ružinov Bratislava Muži 1 0 1 0
Jakub Kentoš ZŠ Juh Vranov nad Topľou logo ZŠ Juh Vranov nad Topľou Floorball SK Liga (B) 0 1 1 0
Martin Stibor Peaches KEMP tým logo Peaches KEMP tým Juniori 1 0 1 2
Matúš Kožušník Florbalový klub AS Trenčín juniori logo Florbalový klub AS Trenčín juniori Juniori 1 0 1 2
Denisa Uhrinová W.I.J.K. logo W.I.J.K. Ženy 1 0 1 0
Mykola Prytoliuk CFC Iceberg-Fimiam logo CFC Iceberg-Fimiam Muži 1 0 1 2
Filip Matějka FbK Horní Suchá logo FbK Horní Suchá Muži 0 1 1 0
Rebeka Uhrinová W.I.J.K. logo W.I.J.K. Ženy 1 0 1 0
Norbert Ondrášik Team Czechoslovakia logo Team Czechoslovakia Muži Elite 1 0 1 2
Žužu Kandriková FBK Eastern Wings Mičigen logo FBK Eastern Wings Mičigen Ženy 0 1 1 0
Pavlína Škardová FBŠ SLAVIA Plzeň logo FBŠ SLAVIA Plzeň Ženy 0 1 1 0
Gregor Bilčík Radiátors Trnava logo Radiátors Trnava Muži 0 1 1 0
Giovanni Bergamini Spartak Floorball Milano logo Spartak Floorball Milano Muži 0 1 1 0
Jakub Matejička FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina dorast logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina dorast Dorastenci 1 0 1 2
Martin Sklenár FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina dorast logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina dorast Dorastenci 1 0 1 0
Thomas Carignon-Sgarra Team Pomme de Terre logo Team Pomme de Terre Muži 1 0 1 0
Sofia Baranová Fbo Florpédo Bratislava logo Fbo Florpédo Bratislava Ženy 0 1 1 0
Tomáš Jurica Imanust logo Imanust Muži Elite 1 0 1 6
Filip Žikla FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina dorast logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina dorast Dorastenci 0 1 1 0
Oskar Fečík Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Starší žiaci 0 1 1 0
Elek Zóra Phoenix Fireball SE logo Phoenix Fireball SE Ženy 0 1 1 0
Michel Obrist Flatterende Fællesskabere København logo Flatterende Fællesskabere København Muži 1 0 1 0
Marek Kulik Flatterende Fællesskabere København logo Flatterende Fællesskabere København Muži 0 1 1 0
Sabina Udvardyová W.I.J.K. logo W.I.J.K. Ženy 0 1 1 0
Šimon Ratuzský Fbc Bleberries Modra logo Fbc Bleberries Modra Juniori 1 0 1 0
Ondřej Pelech PSN Tatran Střešovice logo PSN Tatran Střešovice Juniori 0 1 1 0
Oravecz Kinga Phoenix Fireball SE logo Phoenix Fireball SE Ženy 0 1 1 0
Zuzana Paleníková Divoké stonožky logo Divoké stonožky Ženy 1 0 1 0
Gabriel Tiby Team Pomme de Terre logo Team Pomme de Terre Muži 0 1 1 0
Pavlo Shmyhelskyy Yantar logo Yantar Juniori 1 0 1 0
Mauro Fischli Gürbetal RK logo Gürbetal RK Muži 1 0 1 0
Tatiana Pelechová Fbo Florpédo Bratislava logo Fbo Florpédo Bratislava Ženy 1 0 1 0
Adam Hervay Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Starší žiaci 0 1 1 0
Veronika Vajsáblová CVCH Team logo CVCH Team Ženy 1 0 1 0
Emil Šulek Future by Floorball Academy logo Future by Floorball Academy Dorastenci 0 1 1 0
Václav Dvořák FBC Došwich Milevsko logo FBC Došwich Milevsko Muži 0 1 1 0
Matúš Borik FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži Muži Elite 1 0 1 0
Viktor Fulier FLRBL TEAM logo FLRBL TEAM Dorastenci 1 0 1 2
Andrej Michálek FLRBL TEAM logo FLRBL TEAM Dorastenci 1 0 1 2
Jaromír Hrůza FBC Došwich Milevsko logo FBC Došwich Milevsko Muži 1 0 1 0
David Burián Gykovy Stars logo Gykovy Stars Muži 1 0 1 0
Matúš Sedlák FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži Muži Elite 0 1 1 4
Simona Michliková ZŠ Spišské Bystré (G) logo ZŠ Spišské Bystré (G) Floorball SK Liga (G) 0 1 1 0
Tomáš Baša FBC Dragons Ružinov Bratislava  logo FBC Dragons Ružinov Bratislava Muži 0 1 1 0
Jiří Uchytil Sokol Rudná logo Sokol Rudná Dorastenci 0 1 1 4
Kristián Malatin ZŠ Spišské Bytré logo ZŠ Spišské Bytré Floorball SK Liga (B) 1 0 1 0
Radka Koulová FBŠ SLAVIA Plzeň logo FBŠ SLAVIA Plzeň Ženy 0 1 1 0
Samuel Kučera Sokol Rudná logo Sokol Rudná Dorastenci 0 1 1 0
Rudo Turiak Imanust logo Imanust Muži Elite 0 1 1 0
Imrich Uzola FBC White Eagles Bratislava logo FBC White Eagles Bratislava Muži 1 0 1 0
Richard Foltýnek 1. SC Malacky logo 1. SC Malacky Starší žiaci 1 0 1 0
Viktória Supeková ZŠ G. Bethlena Nové Zámky logo ZŠ G. Bethlena Nové Zámky Floorball SK Liga (G) 1 0 1 2
Lívia Gregorová iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava logo iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava Ženy 1 0 1 0
Matúš Kromholc FBC Páv Piešťany logo FBC Páv Piešťany Muži 1 0 1 0
Samuel Košút EHS Skalica logo EHS Skalica Muži 0 1 1 0
Julian Aglamaz Gürbetal RK logo Gürbetal RK Muži 1 0 1 4
Thomas Marti Gürbetal RK logo Gürbetal RK Muži 1 0 1 2
Viktória Ďuríková FRAM Ladies team logo FRAM Ladies team Ženy 0 1 1 0
Igor Tishura KFK logo KFK Muži 0 1 1 4
Samuel Nyitray Rookies by Floorball Academy logo Rookies by Floorball Academy Starší žiaci 1 0 1 0
Rudolf Baumgartner FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina dorast logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina dorast Dorastenci 1 0 1 0
Václav Šustr FBK Ježci Rožmitál logo FBK Ježci Rožmitál Muži 1 0 1 2
Oliver Mahr T.B.C. LUCERN Králův Dvůr logo T.B.C. LUCERN Králův Dvůr Dorastenci 1 0 1 2
Barbara Livorová Únětická 12° Tatran Střešovice logo Únětická 12° Tatran Střešovice Ženy 0 1 1 2
Tereza Abrahamová FBC TJ Jablonné nad Orlicí logo FBC TJ Jablonné nad Orlicí Ženy 0 1 1 0
Adam Daniš FBC Páv Piešťany logo FBC Páv Piešťany Muži 1 0 1 4
Ivana Šilarová FBC TJ Jablonné nad Orlicí logo FBC TJ Jablonné nad Orlicí Ženy 0 1 1 0
Marko Filipko ZŠ Selce logo ZŠ Selce Floorball SK Liga (B) 1 0 1 0
Vojtěch Kún Tatran Střešovice logo Tatran Střešovice Juniori 0 1 1 0
Lukáš Šurik FbK Horní Suchá logo FbK Horní Suchá Muži 0 1 1 4
Ondrej Kubala FBC White Eagles Bratislava logo FBC White Eagles Bratislava Muži 1 0 1 0
Kristína Blehová CVCH Team logo CVCH Team Ženy 0 1 1 0
Nazar Sukhomlyn Yantar logo Yantar Juniori 0 1 1 2
Martin Kelíšek FBK Spartak Hluk logo FBK Spartak Hluk Muži Elite 0 1 1 2
Oliver Chochol Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Starší žiaci 1 0 1 0
Eliška Jégrová Divoké stonožky logo Divoké stonožky Ženy 1 0 1 0
David Vetešník Floor Maniacs Mělník logo Floor Maniacs Mělník Muži 0 1 1 2
Michal Srnec FBC Páv Piešťany logo FBC Páv Piešťany Muži 1 0 1 0
Michal Čermák Blue Horses  logo Blue Horses Muži 0 1 1 2
Daniel Kolín Peaches KEMP tým logo Peaches KEMP tým Juniori 0 1 1 5
Marián Galovič FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži Muži Elite 1 0 1 0
Daniel Kadura FbK Horní Suchá logo FbK Horní Suchá Muži 1 0 1 4
Patrik Plocha FBC Došwich Milevsko logo FBC Došwich Milevsko Muži 0 1 1 0
Jiří Filip FBK Ježci Rožmitál logo FBK Ježci Rožmitál Muži 1 0 1 0
Matej Šebík ŠK Victory Stars Dubnica logo ŠK Victory Stars Dubnica Muži 0 1 1 0
Tomáš Jurco Tatran Střešovice logo Tatran Střešovice Juniori 1 0 1 2
Jonáš Kůra Peaches KEMP tým logo Peaches KEMP tým Juniori 1 0 1 0
Samuel Strýček ZŠ Svrčinovec logo ZŠ Svrčinovec Floorball SK Liga (B) 1 0 1 0
Pavel Paulát T.B.C. LUCERN Králův Dvůr logo T.B.C. LUCERN Králův Dvůr Muži 1 0 1 0
Peter Štefanko FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži Muži Elite 0 1 1 0
Matúš Novota 1. SC Malacky logo 1. SC Malacky Starší žiaci 1 0 1 2
Katarína Kaderová Divoké stonožky logo Divoké stonožky Ženy 1 0 1 0
Karolína Grusová FBC TJ Jablonné nad Orlicí logo FBC TJ Jablonné nad Orlicí Ženy 0 1 1 0
Bohumír Fajt Bejvávalo logo Bejvávalo Muži 0 1 1 0
Dubicz Andrea Phoenix Fireball SE logo Phoenix Fireball SE Ženy 0 1 1 0
Erika Janoštiaková W.I.J.K. logo W.I.J.K. Ženy 1 0 1 0
Taras Ozarko FLC LEMBERG logo FLC LEMBERG Muži 1 0 1 0
Šimon Melega FAT PIPE Maskantje Juniors 03 logo FAT PIPE Maskantje Juniors 03 Dorastenci 0 1 1 0
Alexandra Jurčáková FBK Hornets Mútne logo FBK Hornets Mútne Ženy 0 1 1 0
Monika Kováčiková ZŠ G. Bethlena Nové Zámky logo ZŠ G. Bethlena Nové Zámky Floorball SK Liga (G) 1 0 1 0
Lýdia Kašlík iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava logo iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava Ženy 1 0 1 0
Zuzana Hajniková FbO Žochár Topoľčany - ženy logo FbO Žochár Topoľčany - ženy Ženy 1 0 1 0
Jakub Sokologorský Eastern wings Michalovce logo Eastern wings Michalovce Juniori 1 0 1 0
Daniel Leško Žltý Sneh Košice logo Žltý Sneh Košice Muži 0 1 1 2
Šárka Denková FBŠ SLAVIA Plzeň logo FBŠ SLAVIA Plzeň Ženy 0 1 1 2
Matúš Oravec FBC White Eagles Bratislava logo FBC White Eagles Bratislava Muži 0 1 1 0
Florian Melnyk CFC Iceberg-Fimiam logo CFC Iceberg-Fimiam Muži 0 1 1 0
Lukáš Gregr FbK Horní Suchá logo FbK Horní Suchá Muži 0 1 1 0
Alica Talánová NTS FK - ZŠ Nemšová logo NTS FK - ZŠ Nemšová Ženy 1 0 1 0
Beáta Ružičková W.I.J.K. logo W.I.J.K. Ženy 1 0 1 2
Viktor Dressler FBC Blueberries Modra logo FBC Blueberries Modra Muži 0 1 1 0
Boris Motýľ Hell Riders logo Hell Riders Muži 1 0 1 0
Michal Kubaščík ŠK Victory Stars Dubnica logo ŠK Victory Stars Dubnica Muži 1 0 1 0
Karolína Bíleková FbO Žochár Topoľčany - ženy logo FbO Žochár Topoľčany - ženy Ženy 0 1 1 0
Michal Čachan FBC Dragons Ružinov Bratislava  logo FBC Dragons Ružinov Bratislava Muži 1 0 1 0
Adrián Čiffáry DFA Nitra logo DFA Nitra Starší žiaci 0 1 1 0
Jakub Benc DFA Nitra logo DFA Nitra Starší žiaci 1 0 1 0
Ján Šuška FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina starší žiaci logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina starší žiaci Starší žiaci 1 0 1 0
Gabriel Mészáros Florbalový klub AS Trenčín muži logo Florbalový klub AS Trenčín muži Muži Elite 0 1 1 0
Jan Kšír PSN Tatran Střešovice logo PSN Tatran Střešovice Muži Elite 0 1 1 0
Matúš Medžo FBK Nižná logo FBK Nižná Muži Elite 0 1 1 0
Martin Drozd FBK Nižná logo FBK Nižná Muži Elite 1 0 1 0
Peter Pempek Eastern wings Michalovce logo Eastern wings Michalovce Juniori 0 1 1 0
Chris Hrušovský DFA Nitra logo DFA Nitra Dorastenci 1 0 1 0
Martin Sivák Tsunami Záhorská Bystrica U18 logo Tsunami Záhorská Bystrica U18 Juniori 1 0 1 0
Matej Bolek Mad dogs logo Mad dogs Dorastenci 0 1 1 0
Oleksandr Hramov FLC LEMBERG logo FLC LEMBERG Muži 0 1 1 0
Dávid Baroš Florbalový klub AS Trenčín muži logo Florbalový klub AS Trenčín muži Muži Elite 1 0 1 0
Richard Kovačič Fbc Bleberries Modra logo Fbc Bleberries Modra Juniori 0 1 1 0
Peter Třebenský Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Starší žiaci 0 1 1 0
Šimon Dančiak Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Juniori 0 1 1 0
Adam Halás ŠK Lido Bratislava logo ŠK Lido Bratislava Juniori 1 0 1 2
Denis Šimo Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Juniori 1 0 1 2
Kristína Andraščíková ZŠ Komenského Snina logo ZŠ Komenského Snina Floorball SK Liga (G) 1 0 1 0
Matej Černý Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Juniori 0 1 1 0
Kristian Helbo Flatterende Fællesskabere København logo Flatterende Fællesskabere København Muži 1 0 1 0
Filip Švarc Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Starší žiaci 1 0 1 0
Juraj Legény Hell Riders logo Hell Riders Muži 1 0 1 0
Ondrej Kubička FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži Muži Elite 1 0 1 0
Martin Kutáček Peaches KEMP tým logo Peaches KEMP tým Juniori 1 0 1 0
Sebastian Stoklas FBC White Eagles Bratislava logo FBC White Eagles Bratislava Muži 1 0 1 0
Erik Matlovič ŠK Lido Bratislava logo ŠK Lido Bratislava Juniori 0 1 1 2
Kristián Kozák FRAM floorball team logo FRAM floorball team Muži Elite 0 1 1 0
Gabriel Koza FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži Muži Elite 1 0 1 0
Veronika Turčáková FRAM Ladies team logo FRAM Ladies team Ženy 0 1 1 0
Tomík Hutira Mad dogs logo Mad dogs Dorastenci 1 0 1 0
Martin Brauner Tatran Střešovice logo Tatran Střešovice Juniori 0 1 1 2
Vladimír Filípek Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Juniori 1 0 1 0
Jiří Petlan FBK Spartak Hluk logo FBK Spartak Hluk Muži Elite 1 0 1 2
Miroslav Sajko ScreamersJunior KVP logo ScreamersJunior KVP Muži 0 1 1 0
Tomáš Rovder ZŠ Svrčinovec logo ZŠ Svrčinovec Floorball SK Liga (B) 1 0 1 0
Jan Pojar PSN Tatran Střešovice logo PSN Tatran Střešovice Muži Elite 0 1 1 2
Adéla Kosková FBC TJ Jablonné nad Orlicí logo FBC TJ Jablonné nad Orlicí Ženy 0 1 1 0
Dominika Hlaváčová Pretty Women logo Pretty Women Ženy 0 1 1 0
Ondřej Hubáček FBK Spartak Hluk logo FBK Spartak Hluk Muži Elite 1 0 1 0
Sebastián Badura Žltý Sneh Košice logo Žltý Sneh Košice Muži 1 0 1 2
Ema Fančovičová Pretty Women logo Pretty Women Ženy 0 1 1 2
Patrik Duda FLRBL TEAM logo FLRBL TEAM Dorastenci 0 1 1 0
Klaudia Chupeková ZŠ Clementisova - Kysucké N. Mesto logo ZŠ Clementisova - Kysucké N. Mesto Floorball SK Liga (G) 1 0 1 0
Florian Weinberger KAC Floorball logo KAC Floorball Muži 1 0 1 2
Michal Pagáč ZŠ H. Gavloviča Pruské logo ZŠ H. Gavloviča Pruské Floorball SK Liga (B) 1 0 1 0
Simona Varošová ZŠ Clementisova - Kysucké N. Mesto logo ZŠ Clementisova - Kysucké N. Mesto Floorball SK Liga (G) 1 0 1 0
Rebeka Gáliková NTS FK - ZŠ Nemšová logo NTS FK - ZŠ Nemšová Ženy 0 1 1 0
Ivana Veselá ZŠ Clementisova - Kysucké N. Mesto logo ZŠ Clementisova - Kysucké N. Mesto Floorball SK Liga (G) 1 0 1 0
Samuel Briškár ScreamersJunior KVP logo ScreamersJunior KVP Muži 1 0 1 0
Alexandra Geschwandtnerová FbO Žochár Topoľčany - ženy logo FbO Žochár Topoľčany - ženy Ženy 0 1 1 0
Tomáš Klimo DFA Nitra logo DFA Nitra Dorastenci 0 1 1 0
David Ziuzin CFC Iceberg-Fimiam logo CFC Iceberg-Fimiam Muži 1 0 1 0
Lukáš Matušík DFA Nitra logo DFA Nitra Dorastenci 1 0 1 0
Richard Žatko FbO Žochár Topoľčany - muži logo FbO Žochár Topoľčany - muži Muži 0 1 1 0
Peter Smatana FbO Žochár Topoľčany - muži logo FbO Žochár Topoľčany - muži Muži 1 0 1 2
Matěj Havlas PSN Tatran Střešovice logo PSN Tatran Střešovice Muži Elite 1 0 1 0
Richard Gašparec Hell Riders logo Hell Riders Muži 0 1 1 0
Valentín Majduch Hell Riders logo Hell Riders Muži 1 0 1 0
Lukáš Kříž PSN Tatran Střešovice logo PSN Tatran Střešovice Muži Elite 1 0 1 0
Matej Kováčik Hell Riders logo Hell Riders Muži 1 0 1 0
Peter Dudovič ScreamersJunior KVP logo ScreamersJunior KVP Muži 1 0 1 2
Pavol Zeman FBK Nižná logo FBK Nižná Muži Elite 1 0 1 0
Max Tarasiuk CFC Iceberg-Fimiam logo CFC Iceberg-Fimiam Muži 0 1 1 0
Samuel Zemančík FBK Nižná logo FBK Nižná Muži Elite 1 0 1 0
Ján Abrahám CVČ Žiar nad Hronom Pirátos  logo CVČ Žiar nad Hronom Pirátos Muži 0 1 1 0
Denis Kučerák TITANS Rimavská Sobota logo TITANS Rimavská Sobota Muži 0 1 1 0
Michal Šebrle FBC PANTHERS POHOŘELICE logo FBC PANTHERS POHOŘELICE Muži 1 0 1 0
Pavel Vlček FBC PANTHERS POHOŘELICE logo FBC PANTHERS POHOŘELICE Muži 1 0 1 0
Samuel Uhliarik ŠK Lido Bratislava logo ŠK Lido Bratislava Juniori 0 1 1 0
Martin Fronc Rookies by Floorball Academy logo Rookies by Floorball Academy Starší žiaci 0 1 1 0
Natálie Hurníková 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Ženy 0 1 1 0
Michal Ábel FbO Žochár Topoľčany - muži logo FbO Žochár Topoľčany - muži Muži 0 1 1 2
Tomas Kilik Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Muži Elite 1 0 1 2
Rebeka Mičudová ZŠ Clementisova - Kysucké N. Mesto logo ZŠ Clementisova - Kysucké N. Mesto Floorball SK Liga (G) 1 0 1 0
Jozef Šatala Black Hawks Žilina  logo Black Hawks Žilina Muži 0 1 1 8
Sebastián Móna ZŠ Hviezdoslavova Lipany logo ZŠ Hviezdoslavova Lipany Starší žiaci 1 0 1 0
Miroslav Lukeš Floor Maniacs Mělník logo Floor Maniacs Mělník Muži 1 0 1 0
Pavel Rochovanský FBK Spartak Hluk logo FBK Spartak Hluk Muži Elite 0 1 1 0
Marek Valachovič Imanust logo Imanust Muži Elite 0 1 1 6
Martin Latka FBK Nižná logo FBK Nižná Muži Elite 1 0 1 0
Radek Zajíc FBC PANTHERS POHOŘELICE logo FBC PANTHERS POHOŘELICE Muži 1 0 1 2
Rafael Sytniowski KFK logo KFK Muži 1 0 1 2
Filip Krčmář 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Juniori 0 1 1 0
Sebastián Smolar FBK Lokca logo FBK Lokca Muži 1 0 1 0
Michal Bujna (OC) Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Juniori 0 1 1 0
Marek Rigáň Flatterende Fællesskabere København logo Flatterende Fællesskabere København Muži 0 1 1 0
Jakub Múčka Florbalový klub AS Trenčín muži logo Florbalový klub AS Trenčín muži Muži Elite 0 1 1 0
Václav Jurdzin Team Czechoslovakia logo Team Czechoslovakia Muži Elite 1 0 1 2
Jakub Smolenický FBC Blueberries Modra logo FBC Blueberries Modra Muži 0 1 1 0
Michael Kramer KAC Floorball logo KAC Floorball Muži 0 1 1 2
Jana Hríbiková CVCH Team logo CVCH Team Ženy 0 1 1 2
Juraj Panči FBK Lokca logo FBK Lokca Muži 0 1 1 2
Andrii Oiovych CFC Iceberg-Fimiam logo CFC Iceberg-Fimiam Muži 1 0 1 0
Mojmir Keselak Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Muži Elite 0 1 1 2
Marek Dida ŠK Lido Prírodovedec logo ŠK Lido Prírodovedec Muži Elite 1 0 1 2
Martin Volanský ScreamersJunior KVP logo ScreamersJunior KVP Muži 0 1 1 0
René Slezák ŠK Lido Prírodovedec logo ŠK Lido Prírodovedec Muži Elite 1 0 1 5
Romana Janegová CVCH Team logo CVCH Team Ženy 1 0 1 4
Matúš Maďar Žltý Sneh Košice logo Žltý Sneh Košice Muži 1 0 1 7
Martin Samek Žltý Sneh Košice logo Žltý Sneh Košice Muži 1 0 1 2
Samuel Tacovsky Mad dogs logo Mad dogs Dorastenci 1 0 1 2
Andrej Tibensky Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Muži Elite 1 0 1 0
Anna Mindeková ZŠ Clementisova - Kysucké N. Mesto logo ZŠ Clementisova - Kysucké N. Mesto Floorball SK Liga (G) 1 0 1 0
Ema Varošová ZŠ Clementisova - Kysucké N. Mesto logo ZŠ Clementisova - Kysucké N. Mesto Floorball SK Liga (G) 1 0 1 0
Jakub Talarovič FRAM floorball team logo FRAM floorball team Muži Elite 1 0 1 2
Kamila Macejáková Fbo Florpédo Bratislava logo Fbo Florpédo Bratislava Ženy 1 0 1 2
Kristoffer Thierry Flatterende Fællesskabere København logo Flatterende Fællesskabere København Muži 0 1 1 0
Adam Černý FBC Došwich Milevsko logo FBC Došwich Milevsko Muži 0 1 1 0
Jakub Madunický Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Juniori 1 0 1 0
Daniela Petruľová ZŠ Spišské Bystré (G) logo ZŠ Spišské Bystré (G) Floorball SK Liga (G) 0 1 1 0
Richard Lelák ŠK Lido Prírodovedec logo ŠK Lido Prírodovedec Muži Elite 0 1 1 0
Monika Zimolová K1 Florbal Židenice logo K1 Florbal Židenice Ženy 1 0 1 2
Martin Lohazer Imanust logo Imanust Muži Elite 1 0 1 0
Ondrej Balák Radiátors Trnava logo Radiátors Trnava Muži 1 0 1 2
Viktória Piptová ZŠ Komenského Snina logo ZŠ Komenského Snina Floorball SK Liga (G) 0 1 1 0
Judák Anna Phoenix Fireball SE logo Phoenix Fireball SE Ženy 0 1 1 0
Barbora Lavčáková ZŠ Spišské Bystré (G) logo ZŠ Spišské Bystré (G) Floorball SK Liga (G) 1 0 1 0
Natália Mišíková iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava logo iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava Ženy 1 0 1 0
Radovan Martišovič ŠK Lido Prírodovedec logo ŠK Lido Prírodovedec Muži Elite 0 1 1 0
Viktória Orolínová ZŠ Spišské Bystré (G) logo ZŠ Spišské Bystré (G) Floorball SK Liga (G) 0 1 1 0
Liana Zelinová ZŠ Spišské Bystré (G) logo ZŠ Spišské Bystré (G) Floorball SK Liga (G) 1 0 1 0
Kristína Zelinová ZŠ Spišské Bystré (G) logo ZŠ Spišské Bystré (G) Floorball SK Liga (G) 1 0 1 0
Filip Fajkoš FBC White Eagles Bratislava logo FBC White Eagles Bratislava Muži 0 1 1 2
Tomáš Ťapuš FBC White Eagles Bratislava logo FBC White Eagles Bratislava Muži 1 0 1 0
Martin Kompan Rookies by Floorball Academy logo Rookies by Floorball Academy Starší žiaci 0 1 1 2
Jonáš Boroš Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Juniori 0 1 1 2
Eva Smutná K1 Florbal Židenice logo K1 Florbal Židenice Ženy 1 0 1 0
Oliver Mraček Trash logo Trash Juniori 1 0 1 4
Patrik Paracka FLRBL TEAM logo FLRBL TEAM Dorastenci 0 1 1 0
Richard Egyed iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava logo iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava Muži Elite 0 1 1 0
Matěj Moravec PSN Tatran Střešovice logo PSN Tatran Střešovice Muži Elite 1 0 1 2
Vojtěch Pelech PSN Tatran Střešovice logo PSN Tatran Střešovice Muži Elite 0 1 1 0
Zorislav Poljak ŠK Lido Bratislava logo ŠK Lido Bratislava Juniori 1 0 1 0
Daniel Knopp CVČ Žiar nad Hronom Pirátos  logo CVČ Žiar nad Hronom Pirátos Muži 1 0 1 0
Petr Jedlička Tatran Střešovice logo Tatran Střešovice Juniori 0 1 1 2
Martin Rajniš T.B.C. LUCERN Králův Dvůr logo T.B.C. LUCERN Králův Dvůr Dorastenci 1 0 1 4
Jerguš Fajčík CVČ Žiar nad Hronom Pirátos  logo CVČ Žiar nad Hronom Pirátos Muži 1 0 1 0
Jaroslav Macík Blue Horses  logo Blue Horses Muži 0 1 1 0
Jakub Farský Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Juniori 1 0 1 0
Karolína Vlachová Únětická 12° Tatran Střešovice logo Únětická 12° Tatran Střešovice Ženy 0 1 1 4
Michal Hložanka 1. SC TEMPISH Vítkovice logo 1. SC TEMPISH Vítkovice Juniori 1 0 1 0
Ladislav Mirt FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži Muži Elite 0 1 1 0
Adriana Petráková Wild Girls logo Wild Girls Ženy 1 0 1 0
Barbara Moravcová ZŠ Komenského Snina logo ZŠ Komenského Snina Floorball SK Liga (G) 0 1 1 2
Adela Kľúčiková iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava logo iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava Ženy 0 1 1 0
Peter Blahyj CVČ Žiar nad Hronom Pirátos  logo CVČ Žiar nad Hronom Pirátos Muži 1 0 1 0