Konečné výsledky


Muži Elite

1.  Imanust

2.  Slovensko U19

3.  FBC Grasshopers AC UNIZA Žilina 

Najproduktívnejší hráč:    Peter Hrabčák    Slovensko U19
Najlepší strelec:    Richard Francl    FBC Grasshopers AC UNIZA Žilina
Najlepší asistent:    Michal Dombrovský    Team Czechoslovakia


All-Stars: 

Maroš Kovaľ (Imanust), Peter Hrabčák (Slovensko U19), Richard Francl (FBC Grasshopers AC UNIZA Žilina), Michal Kročko (FRAM floorball team), Matúš Machara (Florbalový klub AS Trenčín), Adam Kohút (Slovensko U19)

 


Muži 

1. Gürbetal RK

2. Bejvávalo

3. EHS Skalica

Najproduktívnejší hráč:    Tomáš Vaško    EHS Skalica
Najlepší strelec:    Denis Ligas    Bejvávalo
Najlepší asistent:    Simon Weiss    Gürbetal RK


All-Stars: 

Tomáš Vaško (EHS Skalica), Denis Ligas (Bejvávalo), Matúš Poliak (FAT PIPE Maskantje Juniors), Simon Weiss (Gürbetal RK), Dávid Danaj (Bejvávalo), David Knüsel (Gürbetal RK)

 


Ženy

1. FRAM Ladies team

2. 1. SC Tempish Vítkovice

3. Únětická 12° Tatran Střešovice

Najproduktívnejší hráč:    Lucia Jelínková    FRAM Ladies team 
     Alexandra Švančarová    NTS FK - ZŠ Nemšová
Najlepší strelec:    Veronika Kopecká    Únětická 12° Tatran Střešovice
     Michaela Žikavská    Pretty Women
Najlepší asistent:    Eliška Planková       1.SC Tempish Vítkovice


All-Stars: 

Lucia Jelínková (FRAM Ladies team), Alexandra Švančárová (NTS FK - ZŠ Nemšová), Veronika Kopecká (Únětická 12° Tatran Střešovice), Lucie Suchánková (1. SC Tempish Vítkovice), Michaela Krivulčíková (FRAM Ladies team), Dagmar Velčovská (1. SC Tempish Vítkovice)

 


Juniori

1. PSN Tatran Střešovice

2. Tatran Střešovice

3. FAT PIPE Maskantje Juniors 00

Najproduktívnejší hráč:    Milan Juhanyak    FBC Blueberries Modra
Najlepší strelec:    Lukáš Dubský    Trash
Najlepší asistent:    Ondřej Papoušek    PSN Tatran Střešovice


All-Stars: 

Milan Juhanyak (FBC Blueberries Modra), Lukáš Dubský (Trash), Jiří Procházka (PSN Tatran Střešovice), Ondřej Papoušek (PSN Tatran Střešovice), Tomáš Jančík (Tatran Střešovice), Lukáš Suchánek (Tatran Střešovice)

 


Dorastenci

1. FAT PIPE Maskantje Juniors 03

2. T.B.C. LUCERN Králův Dvůr

3. Sokol Rudná

Najproduktívnejší hráč:    Tomáš Kvasnica    FAT PIPE Maskantje Juniors 03
Najlepší strelec:    Marek Pázsiczký    FAT PIPE Maskantje Juniors 03
Najlepší asistent:    Tomáš Kvasnica    FAT PIPE Maskantje Juniors 03


All-Stars: 

Tomáš Kvasnica (FAT PIPE Maskantje Juniors 03), Martin Kliment (FAT PIPE Maskantje Juniors 03), Šimon Melega (FAT PIPE Maskantje Juniors 03), Marek Pázsický (FAT PIPE Maskantje Juniors 03), Jan Brchta (Sokol Rudná), Martin Eliáš (T.B.C. LUCERN Králův Dvůr)

 


Starší žiaci

 

1. 1. SC Tempish Vítkovice

2. Snipers Bratislava

3. Rookies by Floorball Academy

 

Najproduktívnejší hráč:    Adam Zubek    1. SC Tempish Vítkovice
     Martin Gattnar    1. SC Tempish Vítkovice
Najlepší strelec:    Martin Gattnar    1. SC Tempish Vítkovice
Najlepší asistent:    Adam Zubek    1. SC Tempish Vítkovice


All-Stars: 

Adam Zoubek (1. SC Tempish Vítkovice), Martin Gattnar (1. SC Tempish Vítkovice), Martin Blažek (1. SC Tempish Vítkovice), Dominik Racz (Snipers Bratislava), Šimon Batkovič (Rookies by Floorball Academy), Samuel Hurajt (ZŠ Hviezdoslavova Lipany)

 


Floorball SK Liga (chlapci)

 

1. ZŠ T. Moussona Michalovce

2. ZŠ Svrčinovec

3. ZŠ Fatranská Nitra

 

Najproduktívnejší hráč:    Maroš Sokirka    ZŠ T. Moussona Michalovce
Najlepší strelec:    Maroš Sokirka    ZŠ T. Moussona Michalovce
Najlepší asistent:    Maroš Sokirka    ZŠ T. Moussona Michalovce
     Samuel Drančák    ZŠ T. Moussona Michalovce
     Adam Škorec    ZŠ Selce

 


Floorball SK Liga (dievčatá)

 

1. ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen

2. ZŠ G. Bethlena Nové Zámky

3. Osemročné gymnázium Partizánske

 

Najproduktívnejší hráč:    Barbora Turanská    ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen
Najlepší strelec:    Barbora Turanská    ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen
Najlepší asistent:    Júlia Michaleková    ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen