RESET
Deň Čas Hala Kategória Domáci Hostia Typ ČZ Výsledok Detail
24.8.2018 18:30 HANT aréna Muži Elite B3 C3 predkolo 1. Detail
24.8.2018 19:30 HANT aréna Muži Elite B2 C4 predkolo 2. Detail
24.8.2018 20:30 HANT aréna Muži Elite A3 B4 1/8 3. Detail
24.8.2018 21:30 HANT aréna Muži Elite C2 A4 1/8 4. Detail
24.8.2018 21:30 Športová hala Mladosť Muži H4 B5 predkolo 1. Detail
24.8.2018 21:30 Dom športu Muži G4 A5 predkolo 2. Detail
25.8.2018 07:15 HANT aréna Muži C2 F3 1/16 16. Detail
25.8.2018 08:00 HANT aréna Muži Elite A1 1. 1/4 5. Detail
25.8.2018 08:00 Športová hala Elán Muži C3 F2 1/16 14. Detail
25.8.2018 08:00 Športová hala Mladosť Muži F4 C1 1/16 13. Detail
25.8.2018 08:00 Dom športu Muži F1 C4 1/16 15. Detail
25.8.2018 08:00 ZŠ Ružová dolina Juniori C2 A4 predkolo 6. Detail
25.8.2018 08:45 Športová hala Elán Muži G1 B4 1/16 11. Detail
25.8.2018 08:45 Športová hala Mladosť Muži B2 G3 1/16 12. Detail
25.8.2018 08:45 Dom športu Ženy A4 B3 predkolo 1. Detail
25.8.2018 08:45 Telocvična lekárskej fakulty Ženy E3 D4 predkolo 3. Detail
25.8.2018 09:00 HANT aréna Muži Elite A2 2. 1/4 6. Detail
25.8.2018 09:30 Športová hala Elán Muži G2 B3 1/16 10. Detail
25.8.2018 09:30 Športová hala Mladosť Muži D2 E3 1/16 9. Detail
25.8.2018 09:30 Dom športu Ženy C3 E4 predkolo 2. Detail
25.8.2018 09:30 Telocvična lekárskej fakulty Ženy D3 C4 predkolo 4. Detail
25.8.2018 10:00 HANT aréna Muži Elite C1 3. 1/4 7. Detail
25.8.2018 10:15 Športová hala Elán Muži E2 D3 1/16 7. Detail
25.8.2018 10:15 Športová hala Mladosť Muži E1 D4 1/16 8. Detail
25.8.2018 10:15 Dom športu Juniori B3 C3 predkolo 1. Detail
25.8.2018 10:15 Telocvična lekárskej fakulty Juniori A3 B4 predkolo 4. Detail
25.8.2018 10:30 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (G) A1 B4 1/4 1. Detail
25.8.2018 11:00 HANT aréna Muži Elite B1 4. 1/4 8. Detail
25.8.2018 11:00 Športová hala Elán Muži D1 E4 1/16 6. Detail
25.8.2018 11:00 Športová hala Mladosť Muži A2 H3 1/16 5. Detail
25.8.2018 11:00 Dom športu Juniori B2 A5 predkolo 2. Detail
25.8.2018 11:00 Telocvična lekárskej fakulty Starší žiaci A2 B3 1/4 4. Detail
25.8.2018 11:30 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (G) B2 A3 1/4 2. Detail
25.8.2018 11:45 Športová hala Elán Muži H2 A3 1/16 3. Detail
25.8.2018 11:45 Športová hala Mladosť Muži H1 A4 1/16 4. Detail
25.8.2018 11:45 Dom športu Juniori A2 C4 predkolo 3. Detail
25.8.2018 12:00 HANT aréna Ženy C2 D2 1/8 5. Detail
25.8.2018 12:00 Telocvična lekárskej fakulty Dorastenci A2 B3 1/4 4. Detail
25.8.2018 12:30 Športová hala Elán Muži A1 1. 1/16 17. Detail
25.8.2018 12:30 Športová hala Mladosť Muži B1 2. 1/16 18. Detail
25.8.2018 12:30 Dom športu Ženy B2 A3 1/8 8. Detail
25.8.2018 12:30 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (B) B1 A4 1/4 1. Detail
25.8.2018 12:45 HANT aréna Ženy E1 B3 1/8 6. Detail
25.8.2018 13:00 Telocvična lekárskej fakulty Starší žiaci A1 B4 1/4 1. Detail
25.8.2018 13:15 Športová hala Mladosť Muži 11. 12. 1/8 22. Detail
25.8.2018 13:15 Dom športu Ženy D1 2. 1/8 10. Detail
25.8.2018 13:15 Športová hala Elán Dorastenci A1 B4 1/4 1. Detail
25.8.2018 13:30 HANT aréna Ženy A2 E2 1/8 7. Detail
25.8.2018 13:30 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (B) A2 B3 1/4 2. Detail
25.8.2018 14:00 Športová hala Mladosť Muži 8. 9. 1/8 21. Detail
25.8.2018 14:00 Dom športu Ženy B1 3. 1/8 11. Detail
25.8.2018 14:00 Telocvična lekárskej fakulty Starší žiaci B2 A3 1/4 2. Detail
25.8.2018 14:15 Športová hala Elán Muži 15. 16. 1/8 24. Detail
25.8.2018 14:30 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (G) A1 B4 1/4 3. Detail
25.8.2018 14:45 Športová hala Mladosť Muži 6. 7. 1/8 20. Detail
25.8.2018 14:45 Dom športu Ženy A1 4. 1/8 12. Detail
25.8.2018 15:00 HANT aréna Muži Elite 5. 6. 1/2 9. Detail
25.8.2018 15:00 Športová hala Elán Muži 13. 14. 1/8 23. Detail
25.8.2018 15:00 Telocvična lekárskej fakulty Starší žiaci B1 A4 1/4 3. Detail
25.8.2018 15:30 Športová hala Mladosť Muži 4. 5. 1/8 19. Detail
25.8.2018 15:30 Dom športu Ženy C1 1. 1/8 9. Detail
25.8.2018 15:30 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (G) B2 A3 1/4 4. Detail
25.8.2018 15:45 Športová hala Elán Dorastenci B2 A3 1/4 2. Detail
25.8.2018 16:00 HANT aréna Muži Elite 7. 8. 1/2 10. Detail
25.8.2018 16:00 Telocvična lekárskej fakulty Juniori B1 6. 1/4 10. Detail
25.8.2018 16:15 Športová hala Mladosť Muži 18. 10. 1/8 26. Detail
25.8.2018 16:15 Dom športu Juniori C1 4. 1/4 9. Detail
25.8.2018 16:30 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (B) B1 A4 1/4 3. Detail
25.8.2018 16:45 Športová hala Elán Muži 17. 3. 1/8 25. Detail
25.8.2018 17:00 HANT aréna Dorastenci B1 A4 1/4 3. Detail
25.8.2018 17:30 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (B) A2 B3 1/4 4. Detail
25.8.2018 18:00 HANT aréna Muži Elite L9. L10. o 3.miesto 11. Detail
25.8.2018 19:00 HANT aréna Muži Elite 9. 10. finále 12. Detail
25.8.2018 21:30 HANT aréna Juniori A1 1. 1/4 7. Detail
26.8.2018 08:00 HANT aréna Starší žiaci 1. 2. 1/2 5. Detail
26.8.2018 08:00 Dom športu Starší žiaci 3. 4. 1/2 6. Detail
26.8.2018 08:00 Športová hala Elán Floorball SK Liga (G) 1. 2. 1/2 5. Detail
26.8.2018 08:00 Športová hala Mladosť Floorball SK Liga (G) 3. 4. 1/2 6. Detail
26.8.2018 09:00 HANT aréna Muži 26. 22. 1/4 30. Detail
26.8.2018 09:00 Športová hala Mladosť Juniori 2. 3. 1/4 8. Detail
26.8.2018 09:00 Športová hala Elán Floorball SK Liga (B) 1. 2. 1/2 5. Detail
26.8.2018 09:00 Dom športu Floorball SK Liga (B) 3. 4. 1/2 6. Detail
26.8.2018 10:00 Športová hala Elán Ženy 9. 5. 1/4 13. Detail
26.8.2018 10:00 Športová hala Mladosť Ženy 10. 6. 1/4 14. Detail
26.8.2018 10:00 HANT aréna Ženy 11. 7. 1/4 15. Detail
26.8.2018 10:00 Dom športu Ženy 12. 8. 1/4 16. Detail
26.8.2018 11:00 Športová hala Elán Muži 20. 21. 1/4 27. Detail
26.8.2018 11:00 Športová hala Mladosť Muži 23. 24. 1/4 28. Detail
26.8.2018 11:00 HANT aréna Muži 25. 19. 1/4 29. Detail
26.8.2018 11:00 Dom športu Dorastenci 3. 4. 1/2 6. Detail
26.8.2018 12:00 Dom športu Juniori 9. 10. 1/2 12. Detail
26.8.2018 12:00 Športová hala Elán Dorastenci 1. 2. 1/2 5. Detail
26.8.2018 12:00 Športová hala Mladosť Starší žiaci L5 L6 o 3.miesto 8. Detail
26.8.2018 12:00 HANT aréna Starší žiaci 5. 6. finále 7. Detail
26.8.2018 13:00 Dom športu Ženy 15. 16. 1/2 18. Detail
26.8.2018 13:00 Športová hala Elán Juniori 7. 8. 1/2 11. Detail
26.8.2018 13:00 Športová hala Mladosť Floorball SK Liga (G) L5 L6 o 3.miesto 8. Detail
26.8.2018 13:00 HANT aréna Floorball SK Liga (G) 5. 6. finále 7. Detail
26.8.2018 14:00 Dom športu Muži 28. 30. 1/2 32. Detail
26.8.2018 14:00 Športová hala Elán Ženy 13. 14. 1/2 17. Detail
26.8.2018 14:00 Športová hala Mladosť Floorball SK Liga (B) L5 L6 o 3.miesto 8. Detail
26.8.2018 14:00 HANT aréna Floorball SK Liga (B) 5. 6. finále 7. Detail
26.8.2018 15:00 Športová hala Elán Muži 29. 27. 1/2 31. Detail
26.8.2018 15:00 Športová hala Mladosť Dorastenci L5 L6 o 3.miesto 8. Detail
26.8.2018 15:00 HANT aréna Dorastenci 5. 6. finále 7. Detail
26.8.2018 16:00 Športová hala Mladosť Juniori L11 L12 o 3.miesto 14. Detail
26.8.2018 16:00 HANT aréna Juniori 11. 12. finále 13. Detail
26.8.2018 17:00 Športová hala Mladosť Ženy L17 L18 o 3.miesto 20. Detail
26.8.2018 17:00 HANT aréna Ženy 17. 18. finále 19. Detail
26.8.2018 18:00 Športová hala Mladosť Muži L31 L32 o 3.miesto 34. Detail
26.8.2018 18:00 HANT aréna Muži 31. 32. finále 33. Detail