RESET
Deň Čas Hala Kategória Domáci Hostia Typ ČZ Výsledok Detail Stream
24.8.2018 18:30 HANT aréna Muži Elite B3 - FBK Nižná C3 - Imanust predkolo 1. 1:3 Detail
24.8.2018 19:30 HANT aréna Muži Elite B2 - Snipers Bratislava C4 - ŠK Lido Prírodovedec predkolo 2. 3:2 Detail
24.8.2018 20:30 HANT aréna Muži Elite A3 - Slovensko U19 B4 - Team Czechoslovakia 1/8 3. 4:3 Detail
24.8.2018 21:30 HANT aréna Muži Elite C2 - FBK Spartak Hluk A4 - iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava 1/8 4. 3:0 Detail
24.8.2018 21:30 Športová hala Mladosť Muži H4 - KFK B5 - Black Hawks Žilina predkolo 1. 4:1 Detail
24.8.2018 21:30 Dom športu Muži G4 - Martanci A5 - FBC Blueberries Modra predkolo 2. 0:5 Detail
25.8.2018 07:15 HANT aréna Muži C2 - Bejvávalo F3 - FLC LEMBERG 1/16 16. 2:1 Detail
25.8.2018 08:00 HANT aréna Muži Elite A1 - PSN Tatran Střešovice 1. - Imanust 1/4 5. 1:4 Detail
25.8.2018 08:00 Športová hala Elán Muži C3 - FBK Lokca F2 - TITANS Rimavská Sobota 1/16 14. 1:3 Detail
25.8.2018 08:00 Športová hala Mladosť Muži F4 - Hell Riders C1 - FBC PANTHERS POHOŘELICE 1/16 13. 2:7 Detail
25.8.2018 08:00 Dom športu Muži F1 - FBC Dragons Ružinov Bratislava C4 - CFC Iceberg-Fimiam 1/16 15. 6:0 Detail
25.8.2018 08:00 ZŠ Ružová dolina Juniori C2 - PSN Tatran Střešovice A4 - ŠK Lido Bratislava predkolo 6. 11:2 Detail
25.8.2018 08:45 Športová hala Elán Muži G1 - Gykovy Stars B4 - Spartak Floorball Milano 1/16 11. 2:3 Detail
25.8.2018 08:45 Športová hala Mladosť Muži B2 - Team Pomme de Terre G3 - Flatterende Fællesskabere København 1/16 12. 7:2 Detail
25.8.2018 08:45 Dom športu Ženy A4 - Divoké stonožky B4 - Fbo Florpédo Bratislava predkolo 1. 2:1 Detail
25.8.2018 08:45 Telocvična lekárskej fakulty Ženy E3 - FBK Eastern Wings Mičigen D4 - Phoenix Fireball SE predkolo 3. 0:5 Detail
25.8.2018 09:00 HANT aréna Muži Elite A2 - FRAM floorball team 2. - Snipers Bratislava 1/4 6. 4:2 Detail
25.8.2018 09:30 Športová hala Elán Muži G2 - FBK Ježci Rožmitál B3 - Radiátors Trnava 1/16 10. 4:3 Detail
25.8.2018 09:30 Športová hala Mladosť Muži D2 - EHS Skalica E3 - CVČ Žiar nad Hronom Pirátos 1/16 9. 7:1 Detail
25.8.2018 09:30 Dom športu Ženy C3 - CVCH Team E4 - W.I.J.K. predkolo 2. 1:5 Detail
25.8.2018 09:30 Telocvična lekárskej fakulty Ženy D3 - FRAM Ladies team C4 - Bäm Bääm Bääämmm predkolo 4. 7:0 Detail
25.8.2018 10:00 HANT aréna Muži Elite C1 - Florbalový klub AS Trenčín muži 3. - Slovensko U19 1/4 7. 3:4 Detail
25.8.2018 10:15 Športová hala Elán Muži E2 - Blue Horses D3 - FbK Horní Suchá 1/16 7. 1:5 Detail
25.8.2018 10:15 Športová hala Mladosť Muži E1 - FbO Žochár Topoľčany - muži D4 - FBC Došwich Milevsko 1/16 8. 3:1 Detail
25.8.2018 10:15 Dom športu Juniori B3 - Yantar C3 - Tsunami Záhorská Bystrica U18 predkolo 1. 2:3 Detail
25.8.2018 10:15 Telocvična lekárskej fakulty Juniori A3 - Fbc Bleberries Modra B4 - Florbalový klub AS Trenčín juniori predkolo 4. 2:1 Detail
25.8.2018 10:30 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (G) A1 - Osemročné gymnázium Partizánske B4 - ZŠ Staničná Košice 1/4 1. 5:0 Detail
25.8.2018 11:00 HANT aréna Muži Elite B1 - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži 4. - FBK Spartak Hluk 1/4 8. 3:2 Detail
25.8.2018 11:00 Športová hala Elán Muži D1 - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr E4 - Floor Maniacs Mělník 1/16 6. 7:1 Detail
25.8.2018 11:00 Športová hala Mladosť Muži A2 - Gürbetal RK H3 - FBC Páv Piešťany 1/16 5. 3:1 Detail
25.8.2018 11:00 Dom športu Juniori B2 - Snipers Bratislava A5 - Tatran Střešovice predkolo 2. 3:4 Detail
25.8.2018 11:00 Telocvična lekárskej fakulty Starší žiaci A2 - Snipers Bratislava B3 - ZŠ Hviezdoslavova Lipany 1/4 4. 4:3 Detail
25.8.2018 11:30 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (G) B2 - ZŠ G. Bethlena Nové Zámky A3 - ZŠ Komenského Snina 1/4 2. 1:0 Detail
25.8.2018 11:45 Športová hala Elán Muži H2 - FBC White Eagles Bratislava A3 - Žltý Sneh Košice 1/16 3. 1:5 Detail
25.8.2018 11:45 Športová hala Mladosť Muži H1 - KAC Floorball A4 - ŠK Victory Stars Dubnica 1/16 4. 2:0 Detail
25.8.2018 11:45 Dom športu Juniori A2 - Peaches KEMP tým C4 - Eastern wings Michalovce predkolo 3. 2:3 Detail
25.8.2018 12:00 HANT aréna Ženy C2 - K1 Florbal Židenice D2 - FBŠ SLAVIA Plzeň 1/8 5. 0:3 Detail
25.8.2018 12:00 Telocvična lekárskej fakulty Dorastenci A2 - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B3 - DFA Nitra 1/4 4. 6:0 Detail
25.8.2018 12:30 Športová hala Elán Muži A1 - FAT PIPE Maskantje Juniors muži 1. - KFK 1/16 17. 9:3 Detail
25.8.2018 12:30 Športová hala Mladosť Muži B1 - ScreamersJunior KVP 2. - FBC Blueberries Modra 1/16 18. 5:0 Detail
25.8.2018 12:30 Dom športu Ženy B2 - iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava A3 - Wild Girls 1/8 8. 2:0 Detail
25.8.2018 12:30 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (B) B1 - ZŠ T. Moussona Michalovce A4 - ZŠ Juh Vranov nad Topľou 1/4 1. 13:4 Detail
25.8.2018 12:45 HANT aréna Ženy E1 - NTS FK - ZŠ Nemšová B3 - FBK Hornets Mútne 1/8 6. 10:2 Detail
25.8.2018 13:00 Telocvična lekárskej fakulty Starší žiaci A1 - 1. SC TEMPISH Vítkovice B4 - DFA Nitra 1/4 1. 28:0 Detail
25.8.2018 13:15 Športová hala Mladosť Muži 11. - Spartak Floorball Milano 12. - Team Pomme de Terre 1/8 22. 2:0 Detail
25.8.2018 13:15 Dom športu Ženy D1 - Pretty Women 2. - W.I.J.K. 1/8 10. 3:1 Detail
25.8.2018 13:15 Športová hala Elán Dorastenci A1 - FAT PIPE Maskantje Juniors 03 B4 - Mad dogs 1/4 1. 16:0 Detail
25.8.2018 13:30 HANT aréna Ženy A2 - FbO Žochár Topoľčany - ženy E2 - Únětická 12° Tatran Střešovice 1/8 7. 0:3 Detail
25.8.2018 13:30 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (B) A2 - ZŠ H. Gavloviča Pruské B3 - ZŠ Fatranská Nitra 1/4 2. 6:10 Detail
25.8.2018 14:00 Športová hala Mladosť Muži 8. - FbO Žochár Topoľčany - muži 9. - EHS Skalica 1/8 21. 1:5 Detail
25.8.2018 14:00 Dom športu Ženy B1 - FBC TJ Jablonné nad Orlicí 3. - Phoenix Fireball SE 1/8 11. 2:1 Detail
25.8.2018 14:00 Telocvična lekárskej fakulty Starší žiaci B2 - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina starší žiaci A3 - 1. SC Malacky 1/4 2. 2:3 Detail
25.8.2018 14:15 Športová hala Elán Muži 15. - FBC Dragons Ružinov Bratislava 16. - Bejvávalo 1/8 24. 0:3 Detail
25.8.2018 14:30 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (G) B1 - ZŠ Spišské Bystré (G) A4 - ZŠ Clementisova - Kysucké N. Mesto 1/4 3. 5:0 Detail
25.8.2018 14:45 Športová hala Mladosť Muži 6. - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 7. - FbK Horní Suchá 1/8 20. 2:1 Detail
25.8.2018 14:45 Dom športu Ženy A1 - SKARPETY 4. - FRAM Ladies team 1/8 12. 1:2 Detail
25.8.2018 15:00 HANT aréna Muži Elite 5. - Imanust 6. - FRAM floorball team 1/2 9. 2:0 Detail
25.8.2018 15:00 Športová hala Elán Muži 13. - FBC PANTHERS POHOŘELICE 14. - TITANS Rimavská Sobota 1/8 23. 3:2 Detail
25.8.2018 15:00 Telocvična lekárskej fakulty Starší žiaci B1 - Rookies by Floorball Academy A4 - Základná škola Seňa 507 1/4 3. 5:0 Detail
25.8.2018 15:30 Športová hala Mladosť Muži 4. - KAC Floorball 5. - Gürbetal RK 1/8 19. 0:1 Detail
25.8.2018 15:30 Dom športu Ženy C1 - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1. - Divoké stonožky 1/8 9. 9:0 Detail
25.8.2018 15:30 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (G) A2 - ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen B3 - ZŠ Skuteckého Gajary 1/4 4. 9:1 Detail
25.8.2018 15:45 Športová hala Elán Dorastenci B2 - Future by Floorball Academy A3 - Sokol Rudná 1/4 2. 3:8 Detail
25.8.2018 16:00 HANT aréna Muži Elite 7. - Slovensko U19 8. - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži 1/2 10. 3:2 Detail
25.8.2018 16:00 Telocvična lekárskej fakulty Juniori B1 - 1. SC TEMPISH Vítkovice 6. - PSN Tatran Střešovice 1/4 10. 2:6 Detail
25.8.2018 16:15 Športová hala Mladosť Muži 18. - ScreamersJunior KVP 10. - FBK Ježci Rožmitál 1/8 26. 0:2 Detail
25.8.2018 16:15 Dom športu Juniori C1 - FAT PIPE Maskantje Juniors 00 4. - Fbc Bleberries Modra 1/4 9. 9:3 Detail
25.8.2018 16:30 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (B) A1 - ZŠ Svrčinovec B4 - ŽS Dunajská Lužná 1/4 3. 5:0 Detail
25.8.2018 16:45 Športová hala Elán Muži 17. - FAT PIPE Maskantje Juniors muži 3. - Žltý Sneh Košice 1/8 25. 3:2 Detail
25.8.2018 17:00 HANT aréna Dorastenci B1 - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina dorast A4 - FLRBL TEAM 1/4 3. 4:3 Detail
25.8.2018 17:30 ZŠ Ružová dolina Floorball SK Liga (B) B2 - ZŠ Spišské Bytré A3 - ZŠ Selce 1/4 4. 2:7 Detail
25.8.2018 18:00 HANT aréna Muži Elite L9. - FRAM floorball team L10. - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina muži o 3.miesto 11. 5:7 Detail
25.8.2018 19:00 HANT aréna Muži Elite 9. - Imanust 10. - Slovensko U19 finále 12. 2:1 Detail
25.8.2018 21:30 HANT aréna Juniori A1 - Trash 1. - Tsunami Záhorská Bystrica U18 1/4 7. 5:4 Detail
26.8.2018 08:00 HANT aréna Starší žiaci 1. - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2. - 1. SC Malacky 1/2 5. 21:1 Detail
26.8.2018 08:00 Dom športu Starší žiaci 3. - Rookies by Floorball Academy 4. - Snipers Bratislava 1/2 6. 1:3 Detail
26.8.2018 08:00 Športová hala Elán Floorball SK Liga (G) 1. - Osemročné gymnázium Partizánske 2. - ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 1/2 5. 2:3 Detail
26.8.2018 08:00 Športová hala Mladosť Floorball SK Liga (G) 3. - ZŠ Spišské Bystré (G) 4. - ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen 1/2 6. 2:8 Detail
26.8.2018 09:00 HANT aréna Muži 26. - FBK Ježci Rožmitál 22. - Spartak Floorball Milano 1/4 30. 9:1 Detail
26.8.2018 09:00 Športová hala Mladosť Juniori 2. - Tatran Střešovice 3. - Eastern wings Michalovce 1/4 8. 11:0 Detail
26.8.2018 09:00 Športová hala Elán Floorball SK Liga (B) 1. - ZŠ T. Moussona Michalovce 2. - ZŠ Fatranská Nitra 1/2 5. 4:3 Detail
26.8.2018 09:00 Dom športu Floorball SK Liga (B) 3. - ZŠ Svrčinovec 4. - ZŠ Selce 1/2 6. 8:4 Detail
26.8.2018 10:00 Športová hala Elán Ženy 9. - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5. - FBŠ SLAVIA Plzeň 1/4 13. 4:1 Detail
26.8.2018 10:00 Športová hala Mladosť Ženy 10. - Pretty Women 6. - NTS FK - ZŠ Nemšová 1/4 14. 3:1 Detail
26.8.2018 10:00 HANT aréna Ženy 11. - FBC TJ Jablonné nad Orlicí 7. - Únětická 12° Tatran Střešovice 1/4 15. 4:11 Detail
26.8.2018 10:00 Dom športu Ženy 12. - FRAM Ladies team 8. - iClinic VŠK PdF UK Hurikán Bratislava 1/4 16. 4:3 Detail
26.8.2018 11:00 Športová hala Elán Muži 20. - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 21. - EHS Skalica 1/4 27. 3:5 Detail
26.8.2018 11:00 Športová hala Mladosť Muži 23. - FBC PANTHERS POHOŘELICE 24. - Bejvávalo 1/4 28. 1:7 Detail
26.8.2018 11:00 HANT aréna Muži 25. - FAT PIPE Maskantje Juniors muži 19. - Gürbetal RK 1/4 29. 3:4 Detail
26.8.2018 11:00 Dom športu Dorastenci 3. - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina dorast 4. - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 1/2 6. 2:3 Detail
26.8.2018 12:00 Dom športu Juniori 9. - FAT PIPE Maskantje Juniors 00 10. - PSN Tatran Střešovice 1/2 12. 2:3 Detail
26.8.2018 12:00 Športová hala Elán Dorastenci 1. - FAT PIPE Maskantje Juniors 03 2. - Sokol Rudná 1/2 5. 7:3 Detail
26.8.2018 12:00 Športová hala Mladosť Starší žiaci L5 - 1. SC Malacky L6 - Rookies by Floorball Academy o 3.miesto 8. 2:15 Detail
26.8.2018 12:00 HANT aréna Starší žiaci 5. - 1. SC TEMPISH Vítkovice 6. - Snipers Bratislava finále 7. 9:0 Detail
26.8.2018 13:00 Dom športu Ženy 15. - Únětická 12° Tatran Střešovice 16. - FRAM Ladies team 1/2 18. 2:5 Detail
26.8.2018 13:00 Športová hala Elán Juniori 7. - Trash 8. - Tatran Střešovice 1/2 11. 5:7 Detail
26.8.2018 13:00 Športová hala Mladosť Floorball SK Liga (G) L5 - Osemročné gymnázium Partizánske L6 - ZŠ Spišské Bystré (G) o 3.miesto 8. 4:2 Detail
26.8.2018 13:00 HANT aréna Floorball SK Liga (G) 5. - ZŠ G. Bethlena Nové Zámky 6. - ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen finále 7. 1:4 Detail
26.8.2018 14:00 Dom športu Muži 28. - Bejvávalo 30. - FBK Ježci Rožmitál 1/2 32. 4:2 Detail
26.8.2018 14:00 Športová hala Elán Ženy 13. - 1. SC TEMPISH Vítkovice 14. - Pretty Women 1/2 17. 8:2 Detail
26.8.2018 14:00 Športová hala Mladosť Floorball SK Liga (B) L5 - ZŠ Fatranská Nitra L6 - ZŠ Selce o 3.miesto 8. 5:2 Detail
26.8.2018 14:00 HANT aréna Floorball SK Liga (B) 5. - ZŠ T. Moussona Michalovce 6. - ZŠ Svrčinovec finále 7. 5:4 Detail
26.8.2018 15:00 Športová hala Elán Muži 29. - Gürbetal RK 27. - EHS Skalica 1/2 31. 5:4 Detail
26.8.2018 15:00 Športová hala Mladosť Dorastenci L5 - Sokol Rudná L6 - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina dorast o 3.miesto 8. 5:4 Detail
26.8.2018 15:00 HANT aréna Dorastenci 5. - FAT PIPE Maskantje Juniors 03 6. - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr finále 7. 10:1 Detail
26.8.2018 16:00 Športová hala Mladosť Juniori L11 - Trash L12 - FAT PIPE Maskantje Juniors 00 o 3.miesto 14. 2:8 Detail
26.8.2018 16:00 HANT aréna Juniori 11. - Tatran Střešovice 12. - PSN Tatran Střešovice finále 13. 1:10 Detail
26.8.2018 17:00 Športová hala Mladosť Ženy L17 - Pretty Women L18 - Únětická 12° Tatran Střešovice o 3.miesto 20. 2:4 Detail
26.8.2018 17:00 HANT aréna Ženy 17. - 1. SC TEMPISH Vítkovice 18. - FRAM Ladies team finále 19. 4:5 Detail
26.8.2018 18:00 Športová hala Mladosť Muži L31 - EHS Skalica L32 - FBK Ježci Rožmitál o 3.miesto 34. 11:4 Detail
26.8.2018 18:00 HANT aréna Muži 31. - Gürbetal RK 32. - Bejvávalo finále 33. 3:2 Detail