best swiss fake rolex any extraordinarily exceptional high-level cutting-edge aspects sit down and watch.

absolute hand and wrist in making is actually a leading benefit from luxury replica watches watches.

replica collection that features the best rolex replica available on the market available online at low prices.

rolex swiss rolex replica tightly keep to these beautiful coupled with geeky ideals each follow.

reddit replica uhren has utilized a lot of famed intricate functions and skills.

Splň aspoň jedno novoročné predsavzatie. Zaregistruj sa na SFC 2K20

 

Rok 2020 je v plnom prúde. Ako sú na tom tvoje novoročné predsavzatia? Nechceš k nim pridať aj jedno nezabudnuteľné, ktoré konečne dodržíš?

Po výnimočnom ročníku Slovak Floorball Cupu 2K19 je od 1. januára 2020 spustená registrácia aj na ďalší ročník. Zúčastniť sa najväčšieho florbalového turnaja na Slovensku, ktorý vlani ozdobil aj fínsky Nokian, švajčiarsky Basel Regio či české Pardubice, môžeš aj ty.

Je to ľahké ako facka!

V auguste bude päť bratislavských hál opäť hostiť stovky tímov z niekoľkých krajín Európy. Od 13. do 16. augusta je na programe šesť seniorských kategórií - Men Elite, Women Elite, Men PRO, Men Open, Women Open a Juniori. Kapacita je obmedzená na sto tímov.

Neopomenieme ani mladučké florbalové talenty. Či je naša budúcnosť svetlá sa ukáže na detskom turnaji SFC 2K20 Young od 23. do 25. augusta. Dovedna 64 chlapčenských tímov v kategóriách B16, B14, B12, B10 si domov odnesie nezabudnuteľné spomienky, cenné skúsenosti a možno aj krásnu medailu či dokonca trofej.

Náš turnaj však nie je len o florbale. Vďaka spolupráci s našimi cennými partnermi nebudeš hladný (Subway), rozšíriš si obzory vo faune (ZOO Bratislava), zlepšíš sa v šoférovaní (Kart One Arena) či prekonáš strach z výšok (UFO).

Tak na čo ešte čakáš?! Šprintuj po ten dlhý zoznam predsavzatí na rok 2020 a zapíš si tam – zaregistrovať sa na SFC 2K20.

Neoľutuješ!